Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün bir topluluk içerisinde bulunabilir ve dostlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Fakat sizin üzerinizdeki memnuniyetsizliğin sebebini karşı taraf kendi üzerine alınabilir. Sizler haklı olabilirsiniz. Belki günlük işleriniz ve koşuşturmalarınız arasında ruhsal dinlenmeye yeteri kadar zaman ayıramadınız. Yine de bu durumu lehinize çevirmeyi bilmeli ve sosyal ortamda çok fazla hoşnutsuzluk sergilememelisiniz. Aslında farkında olmasanız da bu gibi dost toplantıları sizlere kendinizi iyi hissettirecek yaşamın günlük koşuşturmalarından bir nebze olsun kurtaracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Yaratıcı çalışmaların sizi oldukça meşgul edebileceği ve ileriye yönelik planlar oluşturmakta başarılı olabileceğiniz görülüyor. Değişik olanakların ortaya çıktığı canlı bir gün olabilir. Sosyal konular, arkadaşlıklar ve grup çalışmaları bakımından hareketli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Yaşamınızda yenilikler görülebilir. Mutlu bir haber alacaksınız bu haber partneriniz ile ilgili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
İşleriniz kadar dinlenmeyi ve aile hayatınızıda düşünmeniz gerekiyor.Kısa da olsa sevdiklerinizle birlikteolmak size enerji verecek. İş yerindesergilediğiniz duygusallığınızı ortadan kaldıramıyorsanız,hiç olmazsa bir süreliğine ertelemeyeçalışın. Sağlık durumunuz gayet iyi görülüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Sosyal çevrenizde yaşanan hareketlenme artıyor. Daha çok başkalarının ihtiyaçlarına yönelik aktiviteler size tatmin sağlarken, kişisel hedeflerinize yönelik kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ancak arkadaşlıkların getirdiği sorumluluklar duygusal hayatınıza olumsuz yansıyabilir. Biraz esnek ve yapıcı olabilirsiniz. İş hayatında yaşanan genişlemeler size moral verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün iş yaşamınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ofiste beğenilen, tercih edilen kişi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uzun süredir düşünüp de gerçekleştiremediğiniz projeleri hayata geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Maddi konularda son zamanlarda ailenizden destek görüyorsunuz. Onların desteği ile yeni bir hayat kuracaksınız. Bu arada bir takside girebilir ya da yüklü miktarda bir parayı borçlanarak alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Güven sorununuzu öncelikle kendi içinizde halletme yoluna gitmelisiniz. Sağlığınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed