Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2020)
İş hayatınız ve keyif aldığınız şeyler yavaş yavaş biraraya gelmeye başlıyor. Duygular ortaya çıkıyor ve dürüstlük önem taşıyor. Amatör görünmenizi engelleyecek tüm bilgileri elde etmeye çalışmalısınız. Size ait olduğunu düşündüğünüz bilgi ve hizmetleri paylaşmaktan korkmayın. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2020)
Çevrenizdekilerin düşüncelerine önem veriyorsunuz. Toplumda saygın bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunu başarmışsınız. İnsanların sizi ciddiye alması hoşunuza gidiyor. Bugün bir arkadaş toplantısında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yalnız bu toplantıda söylemek istemediğiniz bir şey ağzınızdan kaçabilir ve sonradan çok pişman olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2020)
AŞK: Henüz çok yeni tanıdığınızkişi hakkında olur olmazyorumlar yaparsanız bir türlükendinize uygun bir partnerbulamazsınız. Her şeyi olurunabırakıp zamanı boşa harcamadanonu tam olarak tanımalısınız.PARA: Hiçbir şekilde sizinle aynı kefeyekoyamadığınız biri bugün işlerinizihareketlendirecek. İyisi mi onunla iyi anlaşın.SAĞLIK: Gurur meselesi yapmamanız gerekenkonularda gurur yaparak sinirlerinizi germeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2020)
Ağzı laf yapan ve bir şekilde olmayanı oldurur biçimde insanı sözleriyle ikna eden kişilere karşı temkinli olun bugün. Farkında bile olmadan normal şartlara hayır diyeceğiniz şeylerin taahhüdünü vermiş bulabilirsiniz kendinizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2020)
Parasal birikimler ve işe dair konularda hareketlilik gözüküyor. Alacağınız bazı haberler maddi açıdan size yeni ufuklar açabilir. Alım satım işlerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Bugün yapacağınız görüşmelerde ılımlı ve yapıcı olmaya özen gösterin. Bu sayede işten yana kazançlarınızı arttırma yönünde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2020)
İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2020)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2020)
Para konularında dışa açık görünüyorsunuz. Gönlünüzdeki harcamaları hayata uygulayabilmeniz mümkün değil. Bu gönül zenginliğiyle kullanılmaya biraz açık duruyorsunuz. Yakında bir satın alma işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2020)
Kendinizi bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Kabulleneceğiniz birtakım eksiklikleriniz, size eleştirel bakanların gözünde yüceltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed