Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Sosyal çevre bağlantılarınızla geçmişten gelen sorunlarınızı konuşmak veya sırlarınızı paylaşmak adına ideal bir gün olabilir. Sadece ilişkilerde beklentilerin karşılanmadığı bir gün olabilir buna dikkat etmelisiniz. Ruhunuzdaki dinamikleri korumanız, her duyguyu içinizde fazlaca abartmamanız, istekleriniz olmadı diye de karşı tarafı suçlar durumda bulunmamanız gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Bugün kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Bir süreden beri beklediğiniz bir haberi bugün alabilir ve bazı beklentilerinizin gerçekleşmesine az kaldığını hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Kısa da olsa bir tatil size çok iyi gelecektir. Ailenizden biri sizden bir haber bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Kendinizi bugünlerde ikilem içinde hissedebilirsiniz. Bu tutmunuz aşk hayatınızda sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Yaratıcı yönünüz aktiflenmiş olacak bugün. Eğer sanatsal bir konuya zaman ayırırsanız hem üretme hem de üretilenin farkına varma şansınız var. Anne-babalar çocuğunuzla bir güç çekişmesine girmenin size faydası dokunmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Sizi yakından ilgilendiren pek çok yeni gelişme söz konusu. İş hayatınızda artan tempo ve yeni sorumluluklar dikkat çekebilir. Olaylara daha esnek bakmaya çalışmalısınız. Birden fazla konu öne çıkabilir. İşinizle ve üstlerinizle ilişkilerinizi geliştirmek açısından ise olumlu zamanlar içindesiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz organizasyonel konular olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2018)
İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız sonuç vermiyor. Özlediğiniz ilişkiler doğallığınızla çakışmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için ufukta görünen yeni umutlar var. Son günlerde artan kaygılarınıza karşın, kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Dost çevrenizdeki beklenmedik bir gelişmede, sandığınızdan fazla toparlayıcı rolünüz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed