Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Geçmişte yaşadığınız ve hâlâ aklınızda bir türlü çözemediğiniz konular bugün itibariyle bir öfke patlamasına yol açabilir ve karşınızdaki kişiyi istemeden de olsa kırma eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Zamanında yaşadığınız olaylar sizi derinden etkilemiş olsa bile bir an önce kendinizi toparlayıp önünüze hedefler koymanız, yaşamınız için daha yerinde bir karar olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle kendinize uzak gördüğünüz konularda ve alanlarda ilgi çekebilirsiniz. Bu alanlardaki tanışmalar yeni fırsatlara zemin hazırlayabilir. Günden güne şekillenip istemediğiniz boyutlara ulaşan bir çözümsüzlükle ilgili olarak kısa yolculuklar söz konusu. Bu gidiş gelişler zamanlama sorunları doğuracak olsa da, kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
AŞK: İhanet korkunuz sadecekuruntudan ibaret. Partnerinizehak etmediği hakaretleri sarfetmeyin. Gerçeklerle yüzleşinceutanç duygularınız kabaracaktır.PARA: Mali işlerinizle ilgilibaşkalarını görevlendirerekkendinize zaman ayırıyorsunuz. Oysa sizleri çokönemli işlerin beklediğini bilmelisiniz.SAĞLIK: Sağlıklı ve zinde bir gün yaşayacaksınız.Yüz ifadeniz bile dinlenmiş görünüyor. Sabahkalkar kalmaz spor yapmaya başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Uzun zamandır sürüncemede olan bir gayrımenkul satışından elinize toplu miktarda para geçebilir. Bir dostunuzun rahatsızlığı, sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda sizi uyaracak. Sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırıp onun hassas olduğu konulara odaklanmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Biraz kendinizi kısıtlamak e güveninizi yeniden toplamak üzere içe dönüyorsunuz. Ancak geçmişi içine alan konuların yarattığı korkular yıpratıcı olabilir. Bu dönem ruh sağlığınızı zorlayan etkileri göz ardı etmeyin. Dinlenmek, başkalarına destek olacağınız uğraşlara zaman ayırmak gerekecek. Başkalarının imkanlarına ihtiyaç duyacağınız gelişmelere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döneceğiniz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Aile bireylerinizin paranızı çoğaltmakla ilgili fikirleri size biraz riskli geliyor. Para konularında fikir almaktan da pek hoşlanmıyorsunuz. Ama yakında bu bireylerden birinin size bir para desteği olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Bazı unutulmaz sayfaları kolay kapatıyorsunuz. Bu akşam çalacak olan telefonunuz, vefasız davrandığınız bir arkadaşınızın son sitemlerini kulağınıza fısıldayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed