Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Artık sizin için faydası olmayan iş, ilişki ya da iş birliklerini veya duygusal ya da ticari sorumluluklarınızı daha net görmenizi sağlayacak gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yaratıcı çalışmaların sizi oldukça meşgul edebileceği ve ileriye yönelik planlar oluşturmakta başarılı olabileceğiniz görülüyor. Değişik olanakların ortaya çıktığı canlı bir gün olabilir. Sosyal konular, arkadaşlıklar ve grup çalışmaları bakımından hareketli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugün insanları yönetmeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Buna en yakınınızdaki kişilerden başlamak yerine işinizin bir parçası haline getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Erken saatlerde yapacağınız dış kaynak talepleri, maddi nitelikteki başvurular çok daha akıcı, hızlı ve de isteklerinizi karşılar nitelikte gerçekleşecek. Yardım amaçlı kaynak yaratma girişimleriniz de iyi sonuçlar verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz uğraşlar öne çıkıyor. Yaratıcı konular dışında yeni hobilerle ilgilenerek tatmin yaşamaya bakmalısınız. Kendinizi geliştirmek ve işle bağlantılı atılımlar yapmak bu dönem kolaylaşmakta. Sevdiklerinizle bir araya gelmek ise size keyif verecektir. Eğitim hayatınızda yaşadığınız akıcı ilerlemeler ise size güven veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Uyuşukluk ve tez canlılığı birlikte barındıran karakterinizin en fazla kafa karıştırdığı alan burası. Alt kademenin bir sorunu yok, ama üst kademe ne tür bir çalışan olduğunuzu anlamak istiyor. Ãœstün yetenekleriniz olmasa sizinle ilgili yazı turaatacaklar neredeyse. İş güç sahibi insanlar sizinle ilgili tartışıp birbirlerine küsmeye mecbur değil, bilesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz insan için yada kişisel zevkleriniz için masraflar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yakın çevrenizde ilişkide bulunduğunuz biri hakkında yaptığınız olumsuz tespitler, yanlış değerlendirmelere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed