Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Ekip çalışmaları esnasında, ne kadar uzlaşmacı olur ve ne kadar az ‘’ben’’ kelimesini kullanırsanız, kişisel özelliklerinizin ve yeteneğinizin o kadar ön plana çıktığını görebilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Bugün günlük çalışmalarınız konusunda istekli olabilirsiniz fakat beklenmedik koşullar sizi başka alanlara yöneltebilir ve bu yüzden günlük işleriniz de biraz aksayabilir. Genel anlamda yoğun ve hareketli bir gün geçireceğiniz söylenebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan olumlu etkilenebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Kartınız edebiyat... Gün ışığınaçıkaracağınız öyle sırlar var ki ancakağzınızdan çıkan her sözü iyi analizederek konuşmalısınız. Uyum içindeolmak sizin yararınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Bugün gireceğiniz haklı-haksız tartışmasını bir sonuca bağlamak sancılı olabilir. Eğer sizin dışınızda bir konu ise mümkün oldukça uzak durmanızda fayda var. Bu konu birebir sizi ilgilendiriyorsa terazinin kefelerini dengeleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
İş hayatında oldukça hızlı ve dinamik zamanlar geçiriyorsunuz. Gün ortasından sonra temponuz yükselecek ve işle ilgili takım çalışmaları öne çıkacak. Neyse ki destek alacağınız organizasyonlar istediğiniz şekilde yürütebileceksiniz. Yaptığınız çalışmaların maddi karşılığını alacağınız gelişmeler de var. Arkadaşlarla olan duygusal paylaşımlar size iç açıcı etkiler taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Duygusal bazı yakınlaşmalar içindesiniz. Bu ilişkilerin başarılarınızdan nasıl etkileneceğinden emin olamıyorsunuz. Bazı iş ilişkilerinizde doğru değerlendirmeler, bazı başarılara endeksli görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Biraz daha sabırlı yaklaşımlar, onun düşüncelerini değiştirebilir. Dediğim dedik tavırlarınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Sağa sola dağıttığınız paralar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Sizin belinizi büken, farkında olmadığınız günlük harcamalar. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2018)
Son günlerde sağlığınızı çok ihmal etmeye başladınız. Değişen havalar sağlığınızı bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed