Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Maddi yönden bazı kısıtlamalarla olabilir. Maddi ve kariyer olarak herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır. Huzurunuzu korumak için elinizden geleni yapın. Yeni tanışmalar gözüküyor. Ayrıca sanatsal eğiliminizde de artış olacak. Hatta bu yönde faal olmak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Önemsiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanıza dönme eğilimine girebilirsiniz ve hayatınıza ilişkin olayları değerlendirebilirsiniz. Bugün ruhsal anlamda bir yalnızlık yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Hayati kararlar alabilirsiniz ve her şey sizin için değişebilir. Keyfinizi kaçıran konulardan uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Gününüzü eğlenceli ortamlar içinde geçirebilirsiniz. Ekonomik rahatlama içine gireceksiniz. Aile fertlerinden biriyle giriştiğiniz sürtüşmeye son verin. Aksi halde bu durumdan zararlı çıkabilirsiniz. Sezgileriniz o kadar güçlü ki, bu sayede karşınızdakinin hislerini adeta okuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Ortaklıkların size getirdiği pek çok maddi sorumluluk var. Başkalarının kaynakları konusunda bazı sorunlara dikkat etmeli, kendi kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Özellikle borç alacak konularında yaşanan krizler devam edecektir. Başkalarının parasal desteği bu dönem beklemediğiniz sonuçlar ve engeller getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2018)
İş dışı bazı konuları işe taşıma yanlışın yapmış olabilirsiniz. En iyisi sessizliğe bürünmek ve eski düzeni örtbas etmek. Elinize para geçebilir, bunu da kendinizi geliştirmede kullanabilirsiniz. Sizin biraz daha gelişmeye ihtiyacınız var, sırf çalışkanlık yetmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu uğraşınızdaki inceliğiniz olumsuzluk sebebi olabilir. Öte yanda sert tavırlarınızla ciddi bir para kaynağınızı kaybetmek üzeresiniz. Para sorununuz yok denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken zamanı ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed