Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Yakın çevre iletişimlerinizin aktifleşeceği kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlerde olacağınız güzel bir gün geneli. Arkadaş toplantılarına katılabilir veya farklı organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz. İlişkisi olan başaklar için güçlü iletişimin başlayacağı ve beraber ortak uzlaşmacı bir yol sergileneceği güzel günler kapınızda. Eş ya da partnerinizin sıkıntılı olduğu zamanları çok iyi tespit etmeli ve bu zamanlarda üzerine fazlaca gitmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2018)
Zihninizi bugünlerde meşgul eden sağlık endişeleriniz, biraz kuruntu gibi görünüyor. Yine de, bir uzmana başvurabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki birini sürekli koruma, sakınma ihtiyacı içindesiniz. Onunla bu yoğunluğu yaşarken, kendinizi ihmal ediyorsunuz Aile içindeki konumunuz son günlerde çok saygınlaştı. Sizin biraz geçimsiz olduğunuzu düşünenler, sizde buldukları başka güzelliklerin yeni, yeni farkına varıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Kendinizi zorluyor karar vermek için çabalıyorsunuz. Bu kadar etki altında kalmamalısınız. İlişkinizde kötü veya iyi giden her şeyi analiz ederek hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Evde sorumsuz ve kendi isteğiniz doğrultusunda hareket eden bir tavrınız olursa eşinizle aranızda sürtüşme yaşanabilir. “Kimse bana karışmasın ama herkes benim görüşlerimi uygulasın” derseniz bu davranışınız adil olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bugün düşüncelerin paylaşılması ve sınırlara dair konular öne çıkıyor. Ne kadar iyi niyetli olsanız da bazı fikirleriniz çevreniz tarafından aşırı bulunabilir. Fikirlerinizde ısrarcı olmak yerine eleştirileri dikkate almanızda fayda var. Yurtdışı seyahatlerinizle ilgili bazı zorluklar veya aksilikler yaşanabilir. Belgelerinizi kontrol etmeyi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2018)
İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz. İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Uzun süredir yaşadığınız duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2018)
Birtakım komplekslere kapılmanız yersiz. Elinize geçen paranın sizde yarattığı eziklik hiç de anlamlı görünmüyor. Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2018)
Güven sorununuzu öncelikle kendi içinizde halletme yoluna gitmelisiniz. Sağlığınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed