Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bugün duygusal anlamda kendinizi hırpalamamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Zira ruhunuzdaki dalgalanmalar bu konuda size alta çekebilir. Bilinçaltınızın bu oyunlarına gelmemeli kendinizi bu şekilde hissettiğiniz zamanlarda özellikle önemli kararlar almaktan çekinmelisiniz. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntılar için ailenizden destekler alabilirsiniz. Bugünü bu anlamda değerlendirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yaşamınızı renklendirme isteğiniz bugünlerde doruklara çıkabilir. Ciddi engellenmeleriniz var, birtakım şeyleri göze almanız gerekiyor. Arkadaşlık konularındaki zararlı bazı yaklaşımlar, yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakabilir. Mevcut koşullarınızı daha sempatik görme yolunu seçebilirsiniz. Birkaç kişiyle birlikte kovaladığınız ilginç girişimde şansa ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Kartınız İmparatoriçe... Genel olarak bugün açık sözlüsünüz. Kartınız sizi liderlik konumuna oturtacak adeta. Güçlü inancınız ve fikirlerinizle istediğiniz hale geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Sevgilinizi bugünlerde çok incitiyorsunuz. İş ve diğer bazı kişisel sorunlarınızdan onu sorumlu tutar gibisiniz. Bu huyunuzdan bir an önce vazgeçin. Beklenmedik bazı gelişmeler işinizde kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir. Başarılı olmak için sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Ay burcunuzda ilerlemeye ve sizi sorumlu olduğunuz konulara odaklıyor. Ãœzerinizde taşıdığınız sorumluluklar ve kişisel açıdan önem taşıyan konular sizi zorlayabilir. İş hayatının dikkat çektiği bu günlerde üstlerle ilişkiler dikkat çekecektir. Aynı zamanda parasal konuların getirdiği çekinceler söz konusu. Gün ortasından sonra bu alanda daha akılcı girişimler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
yükleneceğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi bu sorumluluklar ölçüsünde dile getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Çok güvenli olup ara sıra da yanıldığınız birtakım konularda, yenilenmeye ihtiyacınız var. Ama yanıltıcı özgüveninizden arınıp buna istekli görünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed