Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız bu konuda partnerinizi yıpratmamanız gereken özel bir gün. Harcamalarınızda gelir dengenizde sorun yaratmaktan vazgeçip her şeye sahip olmanın mutluluk getirmeyeceğini bilmeli ve küçük şeylerle mutlu olmasını öğrenmelisiniz. Sosyal çevrenizle olan diyaloglara dikkat etmeli, bazı şeyleri düşünmeden evvel yanlış anlaşılabileceğinizi düşünerek daha tedbirle hareket etmelisiniz.
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Arkadaşlarınızla dertleşmeyeli uzun zaman oldu. Arada bir toplanıp sohbetler etmenin çok iyi geleceğini düşünüyorsunuz. Ama bunun için harekete geçmeniz gerekiyor, onlarla bu düşüncelerinizi paylaşın. Bugün uzun bir süredir beraber olmadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
DÜŞÜNCELERİNİZİ ifade etmekte başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yüksek. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün işlerinizi uzlaşmacı iletişim sayesinde halledebilirsiniz. Uyumlu olmanız ve diğer insanların isteklerini de anlamaya çalışmanız çok önemli. Bırakın gün, onların istekleri doğrultusunda gelişsin. Bu size huzur verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün anlaşmalar ve denge arayışı konularında yoğunluk gözüküyor. Duygusal açıdan daha dengeli ve anlayışlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Bu durum tamamlanması gereken işlerinize büyük kolaylık sağlayacak. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Beraberliğinizdeki duygusal derinlik artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Enerjiniz yüksek yalnız planlama hatası yapıyorsunuz. İşlerinizi son ana bırakıyorsunuz. Zamanında yapılmayan işler yüzünden aksamalar yaşıyorsunuz. Daha disiplinli ve düzenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bugün çeşitli anlaşmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve size büyük paralar getirebilecek bazı çalışmalar içine girebilirsiniz. İleriye dönük bazı projelere el atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed