Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Bazı ikili ilişkilerinizden neler beklediğinizi veya ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı iş birliklerinizi, ortaklıklarınızı veya ilişkilerinizi daha iyi anlayabileceğiniz, önemli ilişkilerinizi geliştirmek için çaba göstereceğiniz günler. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik alternatiflerle yüz yüze gelebilirsiniz. Pek çok konuda yeni seçimler arifesindesiniz. Kararsızlık yaşayabilir, temkinli davranmak isteyebilirsiniz. Bazı yakınlarınıza danışmanızda yarar var. Akşamüzeri bir görüşme yapabilir ve kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
AŞK: Günlük yaşamınızda herzaman aşk konusuna karşıduyarlı ve sadıksınız. Tamanlamı ile aşk insanısınız. İhanetihak etmiyor, verici kişiliğinizleonun kalbini kazanıyorsunuz.PARA: Küçük tartışmalar büyükanlaşmazlıklara yol açabilir. İş konusundakitutarsızlığınız birilerinin dikkatini çekecek.SAĞLIK: Hareketli yapınızla her ortama uyacağımdiyerek koşuşturmacalı bir gün geçireceksiniz.Yorulmadan bu tempoyu sürdürebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Eşinizin bir derdine sadece dinleyerek bile olsa derman olma şansınız var bugün. Onun gerçekte neler hissettiğini anlamaya çalışın. Konu sizi de derinden etkilese bile “acaba nasıl daha fazla huzur veririm” diye düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Ailevi konular, eve ait sorumluluklar sizi oldukça zorlayacak. Tamamlanması gereken işler ve yerleşimi ilgilendiren sorunlar dikkat çekici olabilir. Kendinizi iyi planlamalı, organize olmalısınız. Zira iş hayatının getirdiği yükler oldukça huzursuzluk yaratıyor. Ãœstlerin baskısının arttığı bu dönem bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Yarın daha rahat ilerlemeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız. Bir çekişmeniz var gibi ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok istekli bir çekişme. Dikkati olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2021)
İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Sizin adınıza yatırılması gereken bir para bir süre daha geciktirilebilir. Yakınlarınız, gizlemenize karşın sıkışık durumunuzu biliyor ve çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda destek alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2021)
Yakınlarınız içkiyle aranızın iyi olduğu konusunda hemfikir. Sağlığınızı ve enerjinizi etkilediğinin siz de farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed