Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Eğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir başaksanız bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır fakat çocuklarla ilgili bazı maddi fedakarlıklara da katlanmanız gerekebilir. Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli yaşamınızı bozabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Dikkatinizin dağınık olduğu bir gündesiniz. Yoğun iş günleri ve ailevi problemler yüzünden sinirleriniz oldukça yıpranmış durumda. Bugünü sevdiğiniz işlere ve sevdiğiniz insanlara ayırmalısınız. Yakınlarınızdan alacağınız bazı haberler sizi etkileyecek ,onların yararına girişimlerde bulunmayı isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Duygusal tepkilerinizi çok çabuk ortaya koyuyorsunuz. Bu durum çevrenizdeki dostlarınızı kırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Olayları araştırmayı sevdiğiniz için konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor. Bugün Ay’ın konumumaddiyatla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırkensize belirli bir disiplin sağlayacak. Romantizmin doruğuna çıkacağınız bir sürece giriyorsunuz. Aile büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Hafta sonundan bu yana ilişkiler ve ortaklaşa konular sizi oldukça yordu. Bugün yeni öneriler alabileceğiniz görünüyor. İş hayatını içine alan ve size destek veren bağlantılar hızlanıyor. İlerleyen saatlere kadar anlaşmaların üzerinde durabilirsiniz. Sonra ortak paraların getirdiği riskler dikkat çekecek. Ortağın para durumu yanında borç alacak sorunları sizi sorumlu kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
İş yaşamınızda bazı yeni planlar yapabileceğiniz ve farklı fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Durumları ve insanları değerlendirmekde başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi canlı olarak ifade edebileceksiniz ve gözlem yeteneğinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Konuları çabuk kavrıyorsunuz ve bilgilerinizi doğru olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz. Hesabını bildiğiniz için her zaman cüzdanınızda harcama yapacak paranız oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2021)
Ãœslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed