Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Bugün başkalarının etkisi altında kalarak herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız. Çünkü çevrenizdeki kişiler, konuya sizin kadar hakim olamayabilir ve sizi hatalı bir karar vermeye zorlayabilirlir. Bu nedenle sezgilerinize de güvenerek alacağınız karar en doğrusu olacaktır. Birçok konuyla ilgilenmeniz nedeniyle dikkatiniz tek bir işe yoğunlaştıramıyorsunuz. Bu kafa dağınıklığı içinde hiçbir alanda önemli birşeye girişmenize imkan yoktur. Böyle durumlarla karşılaştığınız takdirde ciddi bir konuyla ilgilenmeden önce bir süre kafanızı dinlemeniz ve sakinleşmeniz gerekir. Kafanızda tasarladığınız işleri dikkatle yürürlüğe sokabilirseniz düşündüğünüz gibi ilerlediğini görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Sizin için farklı ve güzel bir gün olacak. Bugün yeni şeyler öğrenmek ve yeni fikirler geliştirmek sizin için son derece önemli olacak ve bu konuda başarılı adımlar izleyebilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar genel anlamda olumlu olacaktır. Akşama doğru sevdiğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Bugünlerde sizden uzakta olan tanıdıklarınızdan haberler alabilirsiniz. Alacağınız bir telefon ya da mail haberi sizi oldukça mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Sevdiğiniz kişinin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın ilişkinizin geleceği sizi korkutuyor. Bunu yendiğiniz takdirde eski mutluluğunuza kavuşacaksınız. İş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek. Aile büyüklerinizden birinin rahatsızlığı sizi çok fazla üzecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Daha iyimser ve canlısınız. Kendinizi ortak çalışmalarda ortaya koyabilecek fırsatlar bulabilirsiniz. Arkadaşlar ve dostlarla duygularınızı paylaşmaya bakın. Yaratıcı konularda ise iş temaları öncelikli olmak üzere yeni adımlar atmaktasınız. Yeni projelerin tekrardan elden geçirilmesi gereken bir gün olacak. Sosyal ilişkileriniz hareketleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
İş yaşamınızda yeni bazı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz ve son derece hızlı hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız. Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2019)
Sağlığınız ve belki de çalışma şartlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal çatışmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed