Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Her şey yerli yerine oturana kadar harekete geçmemenizde fayda var. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu bir gün. Romantik planlar veya jestler sevdiğiniz kişilerle yakınlaşmanızı sağlayabilir. Kişisel gelişiminize yardımı olabilecek aktivitelere yönelmelisiniz. Yaşadığınız yer veya yaşam tarzınızla ilgili alışılmadık ve farklı bir düzenleme söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Her an patlamaya hazır birfişek gibi can sıkıcı tavırlaryaratıyorsunuz. Parterinizgönül almaktan yorgundüştü. Bugün siziaramayarak size ceza vermeeğilimi içinde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Duygusal hayatınızda güzel şeyler vadeden mutluluk dolu bir ilişki söz konusu. Mesleğinizde atacağınız adımlar geleceğinizi belirleyecek. İleriyi görme özelliğiniz, size yol gösterecek. İyimserliğinizi devam ettirin. Harcamalarınızdaki aşırılık nedeniyle sonradan pişman olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Düşüncelerinizde daha inceleyici, araştırmacı ve eleştirel olabilirsiniz. Yakın çevrenizde bazı değişiklikler meydana gelebilir. Zihinsel anlamda daha iyi ilişkiler kurabileceğiniz insanlarla tanışabilirsiniz. Kavrayışınız hızlanabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız bu durumun faydasını göreceksiniz. Kendinizi detaylarla boğmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Planlamalar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Ay, girişimci yönünüzü güçlendirirken, birçok işinizi yoluna koymanız mümkün. Zihinsel bakımdan uyanık oluşunuz, yenilikler yapmak için gerekli zemini hazırlamanıza yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Küçük birikimlerinize karşı sürekli kışkırtılıyorsunuz. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz. Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Yakınlarınız içkiyle aranızın iyi olduğu konusunda hemfikir. Sağlığınızı ve enerjinizi etkilediğinin siz de farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed