Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Önünüze gelen işler veya bazı planlar yeni bir yoğunluğun kapısını aralayabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Maddi konularda ya da evinizi ilgilendiren başlıklarda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın, kendinizi sakinleştirebilecek uğraşılar bulmaya gayret etmelisiniz. Onlarla birlikte bir şeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir, bunun yanı sıra kendinizden yaşça daha büyük insanlarla ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Örneğin babanızla veya o konumdaki biriyle aranızdaki ilişki sertleşmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Kendinizi bugünlerde ikilem içinde hissedebilirsiniz. Bu tutmunuz aşk hayatınızda sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Ev ortamında, ailevi meselelerde pek çok konuyu tatlıya bağlama, aile büyüklerinin destek ve onayını alma şansınız olan bir gün. Aile içi meseleleri konuşmak için uygun. Yakınlaşma ve ait olduğunuzu hissetme fırsatları var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Ortaya çıkan değişiklikler sizi daha fazla sorumlu kılıyor. Eldeki işleri ve organize edilmesi gereken ortak çalışmaları son kez gözden geçirmelisiniz. Başkaları adına faydalı olduğunuz konuları tamamlama çabası içine girebilirsiniz. İşle ilgili yeni düşünceler üretmek, ortaklaşa bir eğitim temasını hayata geçirmekte ustaca çözümler bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Yeni arayışlar için, iyi bir zamanlama değil, tedbiri elden bırakmayın. Uzun zamandır çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız, sizin bütün iyi niyetli yaklaşımlarınıza kapalı görünüyor. Bununla ilgili üçüncü kişilerden destek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Bugün büyük bir alış veriş planı yapabilirsiniz. Küçük birikiminizin verdiği güvensizlik, tasarruf konularında attığınız adımları hızlandırmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Duygu dünyanızda gerilim var. Önümüzdeki günleri çok bedel ödetecek bir heyecanla geçirebilirsiniz, dikkat !
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed