Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Romantik yaklaşımlarla kendinizi çok özel hissedebilir ve mutlu olabilirsiz. İçsel huzurunuzu yakalayacağınız ve uzun süredir unutmuş olduğunuz duyguları tekrar hatırlayacağınız etkiler söz konusudur. Yakın çevrenizde yaşadığınız küslükler varsa bunları barıştırma adına olumlu bir gün. Yine planladığınız bir seyahat programı söz konusu ise olumlu sonuçlanmalar gözükmekte. Henüz bir ilişkisi olmayan başakların ise gözünü dört açmaları gereken bir dönem. Aradığınız prens ya da prenses, uzaklarda değil çok yakınınızda olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2018)
Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle çok kolay çözüme ulaşabilir. Yakında bir sevinciniz var. Bu sevincin, büyük bir kalabalık içinde kutlaması olacak. Aile bağlarınızı biraz gevşetmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
AŞK: Çevrenizdeki baskılarsebebiyle duygularınızıbastırmaya çalışıyorsunuz. Oysaonunla karşılıklı sevgiyaşıyorsunuz. Bastırma yerineonu sevdiğinizi haykırmalısınız.PARA: Sosyalleşmeye başlayarakkendinizi göstermeyi başardınız. İş konusundakişansınız bir süre daha devam edecek.SAĞLIK: Gece gündüz çok fazla kafeinli içeceklertüketerek karın ağrısı veya uykusuzluk çekmeyebaşladınız. Bu durumu daha fazla abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Çalıştığınız iş yerinde bir takım görev değişiklikleri ve operasyonlar olabilir. Buna hazırlıklı olun. Kredi başvurusu yaparken ekonomik dengeleri göz önünde bulundurun. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün işinizle ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. Bu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Ağırlığınızı koymanız önemli sonuçlar yaratacak. Başarı ve tanınma konularında elinize bazı fırsatlar geçebilir. Ayrıca aileye ait konularda ani değişiklikler meydana gelebilir. Yeni sorumluluklar almanız mümkün gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2018)
Sizden bugünlerde hem iş konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destekler istenebilir. Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz. Bu, ona karşı ilginizi arttırmanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Kötü niyetli kişilerin dedikoduları sevgilinizle aranızı bozacak. Oysa bu tatsız dedikoduların asıl nedeni de sizi birbirinizden ayırmak. Her ikinizde uyanık olup bu sözlere kulak tıkamalısınız. İş hayatınızdaki problemleri abartıp kendinizi boş yere üzmeyin. Çok önemli bir konuda yüzeysel düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2018)
Parasal konulardaki ani kararlarınız, bütçenize zarar verebilir. Biraz daha sakin düşünüp alış verişe çıkın. Bazen harcamalarınızda aşırıya kaçabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2018)
Yakın çevrenizde yaşanan bir kırgınlık, size hayata dair yeni bilgiler verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed