Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızda partnerinize veya eşinize duyduğunuz sevginin dozajı sınırları aşabilir ve bu karşınızdaki kişiye baskı ve kıskançlık duyguları şeklinde geri dönebilir. Sevdiğiniz kişiyle açık iletişime geçmeniz kafanızda yaşadığınız bazı duygusal problemleri halletme yolunda güzel bir adım olacaktır. Şüphe duygusu ile sevginize zarar vermeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugün sizler için sabah saatlerinden itibaren oldukça hareketli gün olacak. İş verileriniz yükselişler kaydediyor. Sevdiğiniz işi yapmaktan son derece mutlusunuz. Ama sevdiğinizle problemleriniz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Anne-babalar çocuğunuzla olan iletişiminizdeki sert duruşu yumuşatmanız lehinize olacaktır. Bu konuda kuralların esneyebileceğini, prensiplerin iyi ilişkilerden önemli olmadığını kabul etmelisiniz. Eşinize kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Ortaya çıkan değişiklikler sizi daha fazla sorumlu kılıyor. Eldeki işleri ve organize edilmesi gereken ortak çalışmaları son kez gözden geçirmelisiniz. Başkaları adına faydalı olduğunuz konuları tamamlama çabası içine girebilirsiniz. İşle ilgili yeni düşünceler üretmek, ortaklaşa bir eğitim temasını hayata geçirmekte ustaca çözümler bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Para konularında talih genellikle sizden yana. Beklediğiniz bir para haberi, sizin umduğunuz kadar olumlu gelmeyecek gibi görünüyor. Ama yine de sonuç olarak kazanmadığınız bir paraya sahip olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugünlerde genel dinamizminizi arttırmanız size beklenmedik artılar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed