Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Umduğunuz heyecanlı konular gündeme gelmeye başlıyor. Üstelik bunlardan bazıları gerçekten karlı ve eğlenceli olabilir. Karşıt fikirli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Akıllı kararlar alabilmek istiyorsanız daha araştırmacı olmalısınız. Duygusal şantajlar yapan kişiler yanlış kararlar almanıza neden olabilir, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinde taşıdığınız size anlamsız gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorunun yanında, sürekli ertelediğiniz bir temel sorun bir arada içinizi karartıyorlar. Değişime açık biri olduğunuz kadar, sürekli kendinizi tekrarlayan yanlarınız da var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
KALICI ilişkilere yönelme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Duygularınız değişiklik gösterebilir. İş konusunda sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Duygusal anlamda şiddete yatkın olduğunuz bir gün. Olaylara karşı sakin tavrınızı korumaya çalışın. Bırakın bu enerjiniz herkese fayda sağlayacak şekilde kullanılsın. Merhamet açısından içinizde ne varsa karşılıksız verebilecek durumdasınız. Bundan ailenize de ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Yabancılarla ilgili beklentileriniz ve iş konularınız dikkat çekecek. Bu konulara yönelik yeni planlar ve haberleşme ağınız üzerinde durabilirsiniz. Ticari faaliyetlerin hızlanması da söz konusu. Kendinizi geliştirecek farklı arayışlar ve eğitsel temalarda günün önceliği olabilir. Hukuki konular ya da görüşlerinize karşı duran kişilerle ilişkilere özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Bir probleminiz var. Paylaşmamakla doğru yapıyorsunuz. Paylaşmanız durumunda işyerinizdeki konumunuz tartışılır hale gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Paranın doğurduğu sorunlarla yakından tanışık olmanız, sizi sıkıönlemlere yöneltiyor. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında kaçamayacağınız büyük bir alışverişiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2019)
Zaman zaman yakınlarınıza yalan söylüyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Bugün bir yalanınız ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed