Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Yaklaşık 1,5 ay boyunca Terazi burcuna geçen Mars nedeniyle, maddi başlıklı konularda hareket artıyor. Harcamalar, ek kazançlar, ödemeler, zor günler için ayrılan bütçe veya ek bütçeler v.b konular gündemde. Süreci doğru yönetmek için, muhasebeci, avukat, bankacı v.b uzman kişilerden fikir almanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öfkenin, hırsın ve enerjinin temsilcisi Mars diplomatik ve uzlaşmacı olmayı öğreneceği Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yani, hepimiz atacağımız adımları hesaplayarak ve elimizden geldiğince uyumlu olmaya çalışarak ilerlemenin önemini kavrıyoruz. Yaptığımız her işe biraz estetik ve biraz sevgi katmak isteyebiliriz. Ocak ayının ilk haftasına kadar, özellikle ikili ilişkilerde, iş birliklerinde ve ortaklıklarda ‘’yalnız değil’’, ancak ‘’birlikte’’ olursak kazanabiliriz noktasına geleceğimiz günlerde olacağız. Bugüne gelince, akşam saatleri güne kıyasla daha olumlu geçebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Sadece tek bir hedefe konsantre olmanız sizin için oldukça önemli olacaktır. Önceliklerinizi belirleyin ve tek bir konu üzerinde yoğunlaşın. Yeni bağlantılar, yeni düşünceler ve istekler sizin için rahatlatıcı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Duyduğunuz her söze inanıp sevdiklerinizin kalbini kırmayın. Kulağınıza gelen herşey doğru değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Bir ortaklık talebi ya da birlikte girişilecek bir projenin teklifini alabilirsiniz bugünlerde. Çekingen durmak yerine iyice araştırın. Sorup soruşturun. Uzun vadeli ve kazanç sağlayacağınız bir ortaklığın adımını atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Yakın çevrenizde bazı değişiklikler meydana gelebilir. Bu yeni durumlardan pek de hoşnut olmayabilirsiniz. İhtiyacınız olan güven ortamı kaybolmuş hissedebilirsiniz. Ancak bu yeni durumlar sizin için önemli kazançların önünü açıyor olabilir. Daha esnek olmanızda fayda var. Kardeşlere ait konularda heyecanlandırıcı gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem iş, hem insan trafiği öğleden sonra yorulmanıza neden olacak. Oysa siz bugünlerde biraz sakinlik, biraz dinginlik istiyorsunuz. Maalesef işyerinizde bugünlerde sakinlik pek mümkün değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kazandığınız dostluklar yanıltıcı olabilir. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Temmuz 2018)
Birinden sıkıldığınızı fazla belli ediyorsunuz. Dün akşam sırf bu nedenle yaşanan tatsızlığı, başka nedenlerde arayıp boş yere enerji harcamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed