Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Kimseyi değiştiremezsiniz, insanları oldukları gibi kabul etmeniz durumundaysa, ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir veya farklı şeyler deneyerek ilişkilerinizi canlandırabilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle vakit geçirmeniz boşluk hissini kapatabilir veya hayata farklı gözle bakmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ilişkilerde kısmi gerilim hissedilebilir veya öğle sonrası saatlerde abartmaya ve aşırılıklara kaçmaya müsait zamanlarda olacağız, ama genel olarak farklı fırsatlara veya yeni olanaklara açık, şanslı denebilecek günlerdeyiz. Maddi açıdan kazanımları yüksek olanlar da çıkacaktır bugünlerde aramızdan. Hiçbirşey olmasa bile, hayata pozitif bakabilir, kendimizi şımartacağımız aktivitelere zaman ayırabiliriz(masajlar, spa saatleri, konser tiyatro v.b davetleri, farklı yerlere ziyaretler v.b). Yabancılarla ilgili işler, turistik başlıklar, dış ticaret, kültürel başlıklı işler, eğitim , hukuk ve finansla ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkilerimizde de, sürpriz veya hoş gelişmeleri destekleyen görünümler devam ediyor. Eski tanıdıklar yüzünü gösterebilir veya biz bu kişilerle iletişime geçebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan bir konunun zamana ihtiyacı var. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. Sosyal ilişkilerinizdeki yüksek eforunuz, sizi aşırı yorgunlar içine sokuyor. Hafta sonu yorucu hareketliliklerden kaçınmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2018)
AŞK: Son günlerdepartnerinize adeta hizmetçigibi davranıyorsunuz.Böyle devam ederseniz okullanıldığını düşünebilir.Hayatınızı yoluna koyun.PARA: Parasal açıdanbugünlerde arzularınıza kavuşmuşdurumda hissetmiyorsunuz. Ancak ciddibir maddi probleminiz de yok.SAĞLIK: Keyfiniz de yerinde olduğu içinsağlığınızla alakalı bir probleminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Bugün eşinizle birlikte vakit geçirmek çok keyifli olabilir. Bırakın mecburen yapılan planları, zorunlulukları bir kenara. Sadece dinleyin. Gözlerinin içine bakarak konuşun. Birbirinizi anlamaya gayret edin. Ona zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2018)
İletişim ve haberleşme konuları hızlı biçimde ilerliyor. Daha derin ve yoğun fikirler taşımanız mümkün ancak, duygularınız karışık olacak. Eğitim alanında yeni bir bakış açısı ortaya koymakta kararlısınız. Zihinsel aktivitelerde yenilenmeler ve getireceği öğretiler olacak. Kısa yolculuklarda alacağınız sorumluluklar size bazı fedakarlıklar taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Bugünlerde acelecilikten uzak durmalısınız. Kaybolmuş şanslar, başka biçimlerde yeniden karşınıza çıkabilir. Tutucu davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Aşk hayatınızda biraz daha uyumlu olmayı denemeli, dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız. İş yerinde bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Bazı borçlarınız birikti ve onları ödemekte zorluklar çekiyorsunuz.Oysa kaç insan sizi bu konuda uyarmıştı.Bir anca borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız ve bundan sonra borçlanırken daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Eylül 2018)
Son günlerde biraz kırıklığınız var. Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed