Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Kararsızlıklar size zarar verebilir fakat çok acele karar vermeye de çalışmamalısınız. Ortayaş veya üstünde bir kimseyseniz her açıdan şansınız açıktır. Sizden haber bekleyenler var. Eğer gerekli temasları yaparsanız gününüz daha da mutlu bir hale gelebilir. Oldukça uyumlu ve sakin olmanızı sağlayacak olumlu astrolojik etkiler altında bulunuyorsunuz. Haraketsiz kaldığınız takdirde konunun başka açılarını da daha rahat gözleyebilirsiniz. Bugün bazı duygusal teşebbüsleriniz olabilir. İçinde olduğunuz dostluk atmosferinden dolayı günlük dertleri tamamen unutabilirsiniz. Üzüntü ve sevinç ardarda geliyorlar. Sevdiğiniz kimseyle dargınsanız barışabilirsiniz. Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız. Eğer aklı başında dostlarınıza danışırsanız bazı kuşkularınızın yersiz olduğunu anlarsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2021)
Pek çok konuda yakınlarınız sizden daha kesin tavırlar bekliyorlar ama yaradılışınızda sakinlik ve olayları soğukkanlı olarak düşünmek olduğu için kesin karalardan kaçıyorsunuz ve olayların sonunu bekliyorsunuz. Bu yüzden de pek çok fırsatı kaçırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Yeni tanışacağınız insanlarla aranıza mesafe koymayı unutmayın. Eski dostlarınızı aratabilirler. Hakkınızda çıkan söylentilere sebep olan sizsiniz. İyi tanımadığınız kişilere sırlarınızı açıklıyorsunuz. Bu durum sonra size sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Yeniay sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve dahil olduğunuz grupları ilgilendiren yaşam alanınızda olacak. Size fayda sağlayacak yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Çalışma sisteminiz ve stiliniz yenileniyor. Uzun zamandır yeni beceriler edinmekte olup, daha etkin çalışmalar yapmakta ustalaştınız. Başkaları ile ortak sorumlulukları almalı, eldeki işleri düzene sokmalısınız. Hizmet ve yardım içeren yeni konular öne çıkabilir. Çok fazla çalışmanın getirdiği huzursuzlukları yenmeye özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2021)
İşin dışındaki sosyal alanlara pek zaman bulamıyorsunuz. Bunun yarattığı gerginlikler, bedensel çöküntüler şeklinde karşınıza çıkabilir. İş yaşamınızı hayatın kendisi gibi sürdürüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2021)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2021)
Siz de kendinize şaşırıyorsunuz. Kendinizi hiç bu kadar hesap yaparken hatırlamıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacak gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2021)
Bugün kendinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sağlığınızla daha fazla ilgilenmelisiniz. Bu arada iş ortamında da oluşan değişikliklere dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed