Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün yaşamla ilgili bazı konularda hayalinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımlarda maddi sorunlar ile karşılaşabilir fakat bunların üstesinden zamanla gelebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi çok güçlü hissediyor olmanız bütün sorunları ortadan kaldıracaktır. Bu konuda kendinize güvenin ve ısrarla ilerleyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Akşam saatlerinde yaşayacağınız bir buluşma, bütün bir haftaya yetecek kadar hoş geçecek. Uzun zamandır böyle bir hoşluğu özlemiş olduğunuzu fark edeceksiniz. Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinizi gerçekleştirecek uygun ortamı da bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Kartınız Kaos... Sıkıntılarınız boyunuzu aşıyor artık kabul edin. Her işi kendi kendinize çözümleme çabalarınız sizi gerçekten yoruyor. Böyle giderse hasta olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Kişisel enerjinize her zaman güveniyorsunuz. Bugün atılımlarınızı gerçekleştirmek için şartlarınızı biraz zorlayacaksınız. Çok yönlü düşündüğünüzden araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Aşk hayatınızdaki fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Evlilik ve ortaklıklarda iniş çıkışlı bir gün dikkat çekecek. Olayları daha sakin ve akılcı karşılamak yolu ile stresten uzaklaşabilir, orta yolu bulabilirsiniz. Partnerinizin beklentilerini akıl süzgecinden geçirmek de doğru bir seçim olacaktır. Olumlu ilerleyen yeni anlaşmalar ve çıkarlarınızı gözeteceğiniz konuşmalar açısından tatminkar şartlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Yapmayı düşündüğünüz birçok şey, koşullar tarafından erteleniyor.Kimsenin talip olmadığı uzun vadeli bir iş yolculuğuna siz istekli olacaksınız. Bu, şu günlerdeki duygusal yorgunluğunuza çok iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Para durumunuzda bugün olumlu gelişmelere tanık olacaksınız. Size bir yerden para ulaşması mümkün olabilir. Bu parayı özel zevkleriniz için harcamak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir. Sinirlilik, kontrol kaybı ve dikkatsizlikler rahatsız edici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed