Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Aslında karşı cinsten kişilerle iyi anlaştığınız günlerdesiniz. Ancak, bir iki gün için herkesin biraz gergin ve hassas olması sizi de etkileyebilir. Dolayısıyla, bazı kişileri uyarmak veya ders vermek için uygun zaman olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Sabah sabah gereksiz bir tartışma yaşayabilirsiniz. Son zamanlardaki asabiliğiniz insanların gözünden kaçmıyor. Bu da çevrenizdekilerin size yaklaşmasına dahi engel oluyor. Ailenizin sizinle ilgili planları var ve siz buna bile canınızı sıkıyorsunuz. Bir aile büyüğünüz sizinle akşam üzeri bir konuşma yapabilir ve sizi bir konuda ikna etmeye çalışabilirler. Onlara karşı daha anlayışlı ve yumuşak olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Çevrenizdeki kişilerden farklı düşünüyorsunuz. Hayal kurarak günü geçirmeniz yanlış bir çözüm.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Gayrimenkul alımı için kredi bekleyenlere güzel haberler gelebilir. Aşırı lüks harcamalar yapmanız borç batağına girmenize neden olacaktır. Buöyle bir durumda güvendiğiniz insanların maddi desteği de yakında kesilebilir. Sevdiğiniz kişiye bir özür burcunuz olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Sosyal açıdan hareketli ve dinamik bir gün olacak. Arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar sizi yeniliklere zorlarken, içinde bulunduğunuz gruplarda ani değişiklikler söz konusu. Ancak ilişkilerde yaşanan gerginlikleri esnek karşılamalısınız. Geleceğe dönük planlarda ise kaygıdan uzak durmalısınız. Sizi zorlayan değişim iş hayatınızı yakından etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Ne yapıp edip savurganlığın önünü almanız gerekiyor. Yoksa yakındaki ödemelerinizin altından kalkamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde para konulu bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2021)
Sevdiğiniz iki arkadaşınızın beraberliği günbegün bir çıkmaza doğru gidiyor. Yapabileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed