Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
İlişkilerde iletişimin rolü daha da aktifleşiyor olacak. Birbirlerine uzak duran insanlardan hiçbir fayda gelmeyeceği gibi iş konusunda da ortaya mükemmel bir iş çıkartmak mümkün olmayacaktır. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz haberleri de bugün almanız sizi çok iyi hissettirecektir. Yakın çevre ilişkilerinizin hız kazandığı ayrıca iletişim trafiğinizin de hız kazandığı bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bugün genelde sakin bir gün geçireceksiniz. Evinizde tembellik edip aylık dergi ve kitaplarla oyalanacaksınız. Yakın bir dostunuzun sizi iğneleyici sözleri canınızı sıksa da onun patavatsızlığına vereceksiniz. Böyle insanları özel hayatınıza sokmanızın sakıncalarını öğrenip, arkadaş seçiminde daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Zihinsel açıdan isteklerinizigerçekleştirmeyeyoğunlaşmış durumdaolmanız, partnerinizeilgisiz görünmenizeneden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Evde sadece mekânı kullanan birbirine yabancı kişiler olmakla yetinmeyip konuşarak duygu ve düşünce anlamında da yaşamı paylaşan insanlar olma şansı yaratın. Başkalarına ayırdığınız zamanı sevdiklerinizden esirgemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Yakın çevreye karşı yaklaşımınızı sorgulamak, sorumlulukların getirdiği mesafeyi aşmak kolay olmayacak. Zira işle ilgili uğraşlar, zihinsel açıdan sizi meşgul eden konular üzerine yoğunlaşıyorsunuz. Yeni düşünceler edindiğiniz bu dönem öğrenme arzunuzu tatmine yöneleceksiniz. Kişisel açıdan önemli gelişmeler kaydetmek için zamanın değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bugün fiziksel ve zihinsel olarak oldukça yoğun bir tempoda çalışacaksınız. Kariyerinizi artırmak için herhangi bir sınavdan geçebilirsiniz. Bunun için sıkı bir hazırlık içerisine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bu konuma çok çalışarak geldiniz ve bunu korumak için yoğun çabalar harcıyorsunuz. Harcamalarınızı artık eskisi kadar kontrol etmeniz gerekmiyor, rahatça alışverişe çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bazı nedenlerle kendinizi baskı altında hissediyorsunuz, ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed