Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Planlarınızı uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Sizi engellemek isteyen kişiler veya olaylar söz konusu olsa da siz yapmak istediklerinizi yapın. Gücünüz ve istekliliğiniz imajınızı güçlendirmenizi ve etkilemek istediğiniz kişilerin hayranlığını kazanmanızı sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Dostlarınız belli bir hassasiyet göstermek durumunda kalabiliyorlar. Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde kendinizi, hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Bugün insanları yönetmeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Buna en yakınınızdaki kişilerden başlamak yerine işinizin bir parçası haline getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Ne giyseniz size yakışıyor. Aşkta yeni bir adım atmak üzeresiniz. Enerjinizi cevrenizdeki herkese yansıtacaksınız. Sevdiğiniz insanla olan huzurunuzu çevrenizden duyduğunuz yalan yanlış dedikodularla bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Bugün kontrol ve kabullenme konuları öne çıkıyor. Hayatın akış hızına ayak uymakta zorlanabilirsiniz. Olayları ne kadar kontrol etmeye çalışırsanız o kadar zorlanacaksınız. Akışı kabullenmeye çalışmalı, korkularınızla yüzleşmelisiniz. Kendi iç sesinizi duymaya çalışmalı, kişisel gelişiminize ağırlık vermelisiniz. Size faydası dokunacak karşılaşmalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
İnsan ilişkileriyle alakalı olarak bazı görüşleriniz istenebilir. Son zamanlardaki sıkıntılı halinizi üzerinizden atacaksınız. Bugünün ilerleyen saatlerinde önemli görüşmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Parasal durumunuzun iyi olmasına karşın yinede harcamalarınızdan kısıtlamalar yapıyorsunuz. Biraz hayatın tadını çıkarmaya çalışın. Bu kadarına da hakkınız var artık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2019)
Müsabakaya katılacaksınız ve aşırı heyecanda kayıplara uğrayabilirsiniz. Moralinizi bozmak isteyen rakipleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed