Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Dahil olduğunuz planlara kendinizi vermelisiniz. Karşınızdakilerin yaptıklarına değil, kendinize ve kendi tutkularınıza odaklanmanız durumunda kendinizi yarış ortamında bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Azimkar birisiniz. Mutlu olduğunuz bir dost kalabalığı içindesiniz. Yaşamınızın bir kesiti sizden daha gerçekçi yorumlar bekliyor. Fazla tok gözlüsünüz. Aldığınızla yetiniyor, karşılığında verdiğinizi alıcılarınız kadar değerlendiremiyorsunuz. Yakınınızda bir sağlık ve ondan daha çok sorun yaptığınız bir geçimsizlik olayı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Çevrenizdekilerin kırılganlığını yok etmek sizin elinizde. Olumsuz olaylarda pratik çözümler üretin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Sabah saatleri evde pek çok işi aynı anda halledip öyle evden çıkmanız gerekebilir. Panik yapmaya gerek yok. Eğer diğerleri sizin kadar hevesli değilse harekete geçmelerini sağlayın ki herkes işlerin bir ucunu tutuversin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Burcunuzda ilerleyen Ay sayesinde daha rahat hareket edeceksiniz. Bu yeni dönemde öncelik taşıyan konulara yönelebilirsiniz. Bazı engelleri aşmanız yeni başlangıçlarınızı hızla ilerleteceğinize işaret ediyor. Kişisel konularda daha becerikli olmanız kontrolü ele almanız söz konusu. Ev hayatının getirdiği sorumluluklar karşısında esnek olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2019)
İşinizi çok seviyorsunuz ve büyük bir özen ile işlerinizi yerine getiriyorsunuz. Fakat zaman zaman sinirli davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Bugün işyerinizde sinirinizin üstünde olduğu bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu hemen eşinize yöneltmeyin. Aşırı istekli ve heyecanlı olabilirsiniz ancak o bu durumu kavramakta güçlük çekebilir. Anlayış ve özveri şart gibi gözüküyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Çok bunaltıcı. Ama bu durum kalıcı görünmüyor. Hatta uzun ömürlü de görünmüyor. Bugün bir para tartışması, içinde siz olmadığınız halde, sizinde adınız anılarak büyüyor. Bu sıkıcı tartışmaya akşam olmadan siz de katılmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2019)
Bugün mantığınızı dinlemenizin zamanı. Sık sık karşılaştığınız bir açmaz, bugün yine başınıza gelebilir, yine mantığınızla duygularınızın arasına sıkışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed