Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Yeni kişilerle tanışmanıza veya yeni olanaklara kavuşmanıza yardımı olabilecek sosyal aktiviteler söz konusu olabilir. Farklı fırsatlarla karşılaşırsanız, en iyi anlaşmayı yapabilmek için araştırmacı olmalı ve hızlı geri dönüşlerden kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Kendinizi doyumsuzluk içinde gördüğünüz konularda duygusal hareketlilikler içine gireceksiniz. Yakında yaşamınızda önemli değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Bu uğraşlar arasında yolculuklar da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
AŞK: Henüz çok yeni tanıdığınızkişi hakkında olur olmazyorumlar yaparsanız bir türlükendinize uygun bir partnerbulamazsınız. Her şeyi olurunabırakıp zamanı boşa harcamadanonu tam olarak tanımalısınız.PARA: Hiçbir şekilde sizinle aynı kefeyekoyamadığınız biri bugün işlerinizihareketlendirecek. İyisi mi onunla iyi anlaşın.SAĞLIK: Gurur meselesi yapmamanız gerekenkonularda gurur yaparak sinirlerinizi germeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Duygusal anlamda biraz gergin hissedebileceğiniz, huzuru ve rahatlığı bulmak için gayret edeceğiniz bir gündesiniz. Yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa negatif tarafından yaklaşmamaya gayret etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Yakınlarla ilişkilerin size yansıtacağı bazı sorunlar var. Bu konuda aldığınız sorumluluklar duygusal olarak sizi yorabilir. Kısa yolculuklar ve haberleşme açısından ise daha planlı olmanız gerekecek. Eğitim hayatınızı ve planlarınızı etkileyecek kararlar almak yerine, zihinsel uğraşlar ve çalışılması gereken konulara öncelik vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2020)
İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız sonuç vermiyor. Özlediğiniz ilişkiler doğallığınızla çakışmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bazı sıkışıklıklarınızı belli insanlardan gizleme çabanız insani duygulara dayalı da olsa, o ilişkiler ağı içersinde pek iyi bir yöntem değil. Sonradan açıklamada zorlanacağınız yöntemler, size göre değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bazı küçük sorunlarınızı çözebilir yada sorunlarınızdan bir süre içinde olsa uzaklaşma imkanı bulabilirsiniz. İç dünyanızda bir rahatlama hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed