Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların, çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz. Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Diğer burçlara göre öz gezegeniniz Neptün bugün Mars'la uyum içinde. Dengenizi kurmuş durumdasınız. Aşk konusunda kendinizi yenilmeyi hissedeceksiniz ve hislerinizde yanılmayacaksınız. O da sizi anlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün, duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler gerekebilir. Siz bu duruma tepkili davranmaktan çok, ılımlı yaklaşmalı ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerinde durmalısınız. İşyerinde güçlü bir pozisyona gelmeniz için bütün özelliklere sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Biraz kendi kendinizle geçireceğiniz zamanlar var. En azından geçmişle ilgili konuların getirdiği sorunlara göz atabilirsiniz. Bazı fedakarlıklar ve sizi yıpratan temalar akşam saatlerine kadar sürecektir. Kişisel açıdan sizi meşgul eden eğitim çalışmalarınız ise olumlu yönde ilerliyor. Başarıya açık olduğunuz bu günlerde pozitif haberlerle moral kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız. Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Güneş sayesinde kendinizi çok daha enerjik ve girişimci hissedebilirsiniz Bireysel açıdan oldukça kararlı ve kendinize güvenli hareket etme eğilimindesiniz. Tecrübenize dayanarak yapacağınız yatırımlardan kazanç bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed