Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kariyerinizi ve çalışma hayatınızı yönlendirmeniz gereken konularla ilgili karşınıza değişken şartlar çıkabilir. Bunu kendinize yönelik olumsuz bir sıkıntı şeklinde görebilirsiniz. Fakat düşündüğünüz gibi olmadığını sonradan daha iyi anlayacaksınız. Zira hala şansınız ve olumlu durumlar sizden yana çalışmakta. Henüz geç kalmadan bu sıkıntıların kendi şansınıza çevirme çalışmalı ve hedefinize doğru kararlı bir şekilde odaklanmalısınız. Yine bu konuda da beklentilerinizi çok fazla yükseltmemek sizin için daha az zorlayıcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir. Bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyeceksiniz. Çözülmesi gerekli olan birtakım problemleri, anlaşılır nedenlerle ileriye ertelemeniz, önümüzdeki günleri biraz sorunlu yaşamanıza neden olabilir. Yakın çevrenizde, kimi coşkularınızı paylaşmayı isteyen birinin farkında değil gibisiniz. Bununla ilgili gizli sitemler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
AŞK: Kendine güvenen yönünüzbiraz eksildi. Partneriniz bununfarkına varmadan kurtulmakistiyor ancak çekingenliğinizdenkurtulamıyorsunuz. Daha çokkişiyle iletişime geçmelisiniz.İŞ: Sempatik bir kişiliğiniz var veiş yaşantınız için orijinal fikirlerle bezenmişdurumdasınız. Herkesle son derece güzelanlaşabilme yeteneğinizi kullanmalısınız.SAĞLIK: Yolculuğa çıkmanız gerekiyorsa bugünertelerseniz sizin için iyi olur. Dikkatsiz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Eşinizle mücadele halinde olmak yerine kendinizi onun kontrolüne bırakırsanız bugün çok daha kolay geçebilir. Sizin için neyin en iyi olduğunu sizden iyi bilmez belki ama dışarıdan nasıl göründüğünüzü yorumlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
İşe dair programlarınızda ani değişiklikler meydana gelebilir. Bu yeni durumlar sizi bir parça yorabilir. Sorumluluklarınızda artış olma olasılığı da yüksek görünüyor. Ancak iş konularında oldukça çalışkan ve üretken bir gününüzdesiniz. Açıkçası aksiliklerden yılmayacak ve istediğiniz başarıyı yakalayabileceksiniz. Günün sonunda dinlenmeyi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
İşyerinizde temizliğinize önem vermeniz iş arkadaşlarınızı rahatsız ediyor olabilir. Titizliğinizi kendinize saklayın. Aksi takdirde iş arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Parasal konularla ilgili başarılı çalışmalar yapacaksınız. Bu başarılı çalışmalarınızın meyvesini hemen toplamaya heveslenmeyin. Biraz sabırlı olun. Yakın bir zamanda arzu ettiğiniz ekonomik rahatlığa kavuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kendinizi bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Kabulleneceğiniz birtakım eksiklikleriniz, size eleştirel bakanların gözünde yüceltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed