Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Güvendiğiniz kimseler bile olsalar sırlarınızı açmaktan kaçının. Başak erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz. Tutumları sizi sinirlendirebilir veya bazı isteklerinizi geri çevirebilirler. Kafanızın karşı cinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde daha büyük sevinçler yaşayabilirsiniz. Bugün içinizde bir coşku var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu coşkunun tek taraflı yaşanmadığını ve onu hak edişin de tek taraflı olmadığı inancı içindeler. Yeni yıl size duygusal konularda biraz cömert gelmiş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Çevreniz size bugün anlayış göstermiyor olabilir ama yarın haklı olduğunuz kanıtlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Bugün işlerinizi uzlaşmacı iletişim sayesinde halledebilirsiniz. Uyumlu olmanız ve diğer insanların isteklerini de anlamaya çalışmanız çok önemli. Bırakın gün, onların istekleri doğrultusunda gelişsin. Bu size huzur verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Çalışma hayatınızda zorlu günler sürerken, organize edilmesi gereken konular ağırlıkta. Yeni bir iş kolunun getireceği detaylar oldukça zaman alabilir. Günlük planlarınızı aksatabilecek sağlık sorunlarınızı önemseyin. Son dönemde aşırı çalışmanın getirdiği yorgunluklar olabilir. Bazı projelerin evde tamamlanması adına daha planlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Dünkü temponuz muhteşemdi. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini sorguluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Sevgilinizi şımarttığınızı düşünenler olmasına rağmen, ilişkiniz çevrenizdekilerin takdirini topluyor. Bugün sizi ne kadar sevdiğini belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayın. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızın süregelen problemleri bir zaman daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz etkiler altında olduğunuz bir gündesiniz. Daha önceden yaptığınız çalışmaların karşılığını alabileceğiniz gibi yeni bazı çalışmalara da bugün başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Ay size yeni hevesler, değişiklikler ve hareket ihtiyacı getirmekte. Öne çıkabilirsiniz ama ani kararlardan da kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed