Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Duygusal anlamda kendinizi ve yaralarınızı onaracağınız, belki de kendinizi daha iyi anlayacağınız bir gün. Yakın çevrenizden bununla ilgili destekler alabilir eşiniz ve partnerinizden aranızdaki bağları güçlendiren adımlar alabilirsiniz. Bu aralar sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Çünkü gündelik işlerinizin koşuşturması içinde kendinizi ihmal ediyor gibisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Bu zenginlik birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, bu sevgi ortamından arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Kartınız Su... Toplum içinde farklı yerler edinebiliyor ve sosyal çevre ediniyorsunuz. Sıradan bir kişi olmadığınız her halinizden belli. Monotonluk enerjinizi düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
İyi başlayan gün ilerleyen saatlerde bazı gerginliklerle ve gecikmelerle devam edebilir. Sözlerinizi olduğu gibi aktarmayan ya da ne istediğinizi dinlemeyen kişiler olabilir. Taleplerinizin doğru anlatın ki bir aksilik yaşanmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Tüm ilişkilerinizde esnek ve yapıcı etkilerle hareket etmektesiniz. Çabalarınızı içinde bulunduğunuz gruplarda ortaya koyabilir, arkadaş çevrenizde yaşanan yeniliklere yönelebilirsiniz. Zira bu dönem artık geleceğe daha umutlu gözlerle baktığınız bir süreç. Ortaklaşa konuların size kazandıracağı deneyimler, farklı arkadaşlıkların hayatınıza getireceği imkanlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
İş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Maddi konularda sabah saatleri dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar yaşayabilirsiniz. Günün ikinici yarsında ise maddi konuları çok fazla düşünmeyeceksiniz ve bu anlamda kendinizi rahat hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144576 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed