Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Yeni ilgi alanları keşfetmenizi sağlayacak veya evinizle ilgili bazı başlıklara olumlu yansıyacak haberler edinebilirsiniz. Yapmaktan keyif aldığınız ya da uzmanı olduğunuz işleri paraya çevirme şansı bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlar yeni umutlarla kapınızı çalabilir. Sırrınızı taşıyan bir dostunuz, bu yükünden şikayet etmek üzere. Bu durum sizi bazı açıklamalara zorlayabilir. Akşama doğru konuklarınız var, onlarla yorucu ama iyi bir akşam geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Her konuda kolayca duygulanıp başkalarının yardımına koşacaksınız. Sevgiliniz de bundan memnun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Dış görünüşü değiştirmek için hevesli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Almayı planladığınız bir eğitim varsa bu size çok şey katacak. Ancak disiplini elden bırakmamalısınız. Yakınlarınızla olan ilişkilerinizde otorite kendini hissettiriyor. Bu aralar aşırı harcamalara dikkat etmekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Canlı ve iyimser olduğunuz söylenebilir. Duygusal alanda yaşanan tatmin sizi hayattan daha fazla keyif almaya itiyor. Ãœzerinde çalıştığınız bir konuyu yaratıcı biçimde ele alarak dikkat çekebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek olanaklar her açıdan size cesaret verecektir. Aşk ilişkilerinde, yakın çevre ile olan bağlarınızda önemli gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Düzenli ve toplayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Aile içinde birilerini, bir satış işi için ikna etme çabalarına gireceksiniz. Fakat bu, kısa zamanda çözümlenecek bir işe benzemiyor. Bir ikiye bölünmüşlük içindesiniz. Bu yüzden masraflarınız biraz daha artmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Mesleki açıdan yaptığınız çalışmaları aksatmayın. Kısa sürede her şeyin yoluna gireceğine inanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed