Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Size yakınlık ya da içtenlik gösteren kişilere karşı bazı sert çıkışlar yapabilirsiniz. Sevgi ihtiyacınız bazı duygusal krizlere dönebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Aileden birinin bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturacaksınız. Anlayamadığınız bir nedenle haftaya içinizde bir sıkıntıyla gireceksiniz. Oysa ki gününüz güzel geçiyor. Günü bütün sorunlardan arındırıp yaşama becerinizle birlikte olduğunuz insanları günü yaşamaya zorluyorsunuz. Akşam sofrasında yapacağınız şirinliklerle birini etkileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Kartınız Mesaj... İşlerinizle ilgili detaycı ve hedefleriniz için uğraşan birisiniz. Kartınızın da yazdığı gibi beklediğiniz haberler gelerek kendinizi iyi hissedeceksiniz. Emekleriniz boş değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
İlişkiniz bir değişimden geçiyor. Siz ve partneriniz çelişki içindesiniz. Her konuyu açıkça dile getirin. Bugünlerde kendi sorunlarınızı dışarıdan yardım almadan çözebilecek durumda değilsiniz. Yaptığınız harcamaları azaltmazsanız ilerleyen günlerde büyük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Aralık 2017)
İstediğiniz çok özel görüşme için bugün bir fırsatınız olabilir. Çok gönülden çalışıyorsunuz. İlişkilerdeki pürüzler ve kazancınızdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, hiçbiri sizi frenleyemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Bu günler içinde parayla ilgili mahkeme işleriniz olabilir. Para sıkıntılarınız geçmişe oranla bayağı azalmış durumda. Ama siz, bu sıkıntıları daha da aza indirme çabaları içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Aralık 2017)
Gelecek kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Biraz daha sabredin. Çevrelendiğinizi düşündüğünüz olumsuzluklar sizi bu kadar etki altına almamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed