Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Kararsızlıklar size zarar verebilir fakat çok acele karar vermeye de çalışmamalısınız. Ortayaş veya üstünde bir kimseyseniz her açıdan şansınız açıktır. Sizden haber bekleyenler var. Eğer gerekli temasları yaparsanız gününüz daha da mutlu bir hale gelebilir. Oldukça uyumlu ve sakin olmanızı sağlayacak olumlu astrolojik etkiler altında bulunuyorsunuz. Haraketsiz kaldığınız takdirde konunun başka açılarını da daha rahat gözleyebilirsiniz. Bugün bazı duygusal teşebbüsleriniz olabilir. İçinde olduğunuz dostluk atmosferinden dolayı günlük dertleri tamamen unutabilirsiniz. Üzüntü ve sevinç ardarda geliyorlar. Sevdiğiniz kimseyle dargınsanız barışabilirsiniz. Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız. Eğer aklı başında dostlarınıza danışırsanız bazı kuşkularınızın yersiz olduğunu anlarsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Bugün yeniliklere ve sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Hoş ve sizi memnun edici sürprizlerle karşılaşacaksınız. Her zamankinden daha enerjik ve canlı olacaksınız. Özgürlüğünüze kimsenin kelepçe vurmasını istemiyor, gönlünüzce bir gün geçirmeyi hayal ediyorsunuz. Akşama arkadaşlarınızla buluşup felekten bir gece çalacaksınız. Ancak gece için ailenize de masum yalanlar hazırlamayı da unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Kartınız Şüphe... Beklediğiniz haberi bugün alınca hem şaşkınlık hem mutluluk yaşayacaksınız. Eski günleri yaadetmek çok hoşunuza gidecek. Mutlu anların tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Her çıkışın bir inişi olduğunu yeni hatırlamanın bedelini ödeyebilirsiniz. Zor günleri düşünerek yapmanız gereken birikimlerden yoksun olmanız da ayrı bir sorun yaratacaktır. Ama panik olmayın. Yakın zamanda şansınız yine size yardım edecek. Böylece maddi olarak düzlüğe çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Çalışma arkadaşlarınıza anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Onların da size karşı aynı şekilde davranacağı bu günlerde sorunları büyütmeden çözümleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Baştan isteksizlik duyup sonradan istekli davranacağınız uzun sürecek bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuktaki önem sırasını doğru yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed