Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Planlarınızda meydana gelen bazı iptaller sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Sabırlı tutumunuzu devam ettirmeye özen gösterin. Zira her görünenin arkasında bir de bizim göremediğimiz olasılıklar vardır. Aşk hayatınızda ise her iki tarafı da bağlayıcı ve önemli konular ön planda olacak. Sevgi ve saygı çerçevesi içinde bu ciddi beklentileri karşılayabilir bir uzlaşma içinde olmanız birlikteliğinizin daha da güçlenmesine yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Aslanlar bugün ev içinde bazı ateşli tartışmalara girebilirler. İki tarafın da yelkenleri indirmemesi daha ciddi sonuçlara sebep olabilir. Karşınızdakini bastırarak fikirlerinizi ona kabul ettiremezsiniz. Aslanların bugün ikna gücü de pek yerinde değil. Bu nedenle iş toplantılarından da uzak durulması gereken bir gün. Yakın bir dostunuzdan telefon alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Dost sandığınız bazı kişilerden gördüğünüz zararlar sizi uyandıracak. Herkese güvenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Anlaşılır ve hoş bir iletişim yönünüz olacak gün içinde. Etkili tarzınızla ne söylerseniz söyleyin ciddiye alınacaksınız. Bu yeni ayın size getirebilecekleri eğlence, hobiler, çocukla ilgili şeyler, aşk, sanatsal konular, maceralar, yeni arkadaşlıklar olabilir. Risklere dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Ay burcunuzda size dikkat çekici olma şansı verirken aynı zamanda yeni sorumluluklara işaret ediyor. Uzun süredir planlarınız ve başlangıçlarınız üzerinde ısrarla durmaktasınız. Şimdi yeni kararlar, daha fazla çalışma ve organize olma dönemi. İş hayatınız içine alan yeni uğraşlar ve değişik alternatifler üzerinde durmaktan yana olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2019)
İş ortamınızda yada genel çevrenizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Yapacağınız işlerde başkalarının fikirlerini sorup çevrenizdeki kişilere danışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve olankalarınızı sonuna kadar değerlendirmeye çalışacaksınız. Özellikle parayı yönetme konusunda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2019)
Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir. Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed