Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
İş yaşamında disiplinli oluşunuz ve size verilen sorumlulukları mükemmel bir şekilde yerine getirişiniz sizlere daha fazla sorumluluk yüklenmesine sebebiyet verebilir. Bunu yaşadığınız takdirde kendinizi hiç sıkıntıya sokmadan devam etmeli ve işinizde yükselmek için elinizden gelen bütün çabayı sarf etmelisiniz. Ayrıca bu konuda kendinizi ifade ederken karşı taraftan bazı yanlış dönütler gelebilir ve bu konuda yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Bu nedenle iletişimlerde daha açık ve sade bir dil kullanmanız faydanıza olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2018)
Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Mevcut durumunuz bu sıkkınlığı içermiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugünlerde iş sizin için çok önemli ve beklentilerinizi yüksek düzeyde tutmanızda fayda var. Her istediğinizi elde edecek hırs sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Araştırıp inceleme gerektiren çalışmalarınız için ideal bir gün. Zihninizi yanıltmak mümkün olmayacak. Hiçbir noktayı kaçırmadan sonuca ulaşmak çok kolay. Bu arada yaptığınız çalışmaların mantığını diğer kişilere aktarmanız da gerekecek. Detaya girmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Sigorta, miras ve borç alacak konuları hayatınıza hızlı biçimde giriyor. Sürüncemede kalan bu meselelerinizi ele almak, yeni çözümler aramak üzere başkalarından destek görebilirsiniz. Kendi kaynaklarınızı daha temkinli kullanmalısınız. Finansal açıdan ortak yatırım planları yapılan bu dönem istediğiniz yönde ilerlemek zorlaşabilir. Duygusal alanda huzursuzluklar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2018)
Çalışmalarınız için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili gelişmeler dikkatinizi çok daha fazla çekebilir. Fikirleriniz çalışmalarınız için iyi bir zemin oluşturabileceğinden araştırmaya ağırlık vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Duygularınıza kapılıp partnerinizi zorlamaktan kaçının. Beklentilerinizi anlatabilirsiniz fakat öncelikle kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırmalısınız. Üzerinize vazife olmayan işlerin omuzlarınıza yüklediği sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2018)
Maddi konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Bu durumun sizi sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Parayla ilgili konular sizi çok sıkmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2018)
Sizi konu eden söylentilerin arkasında, sizin geniş yaklaşımınızın arttırıcı etkisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed