Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda yeni teklifler ve sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir. İletişimde samimi davranmaya önem verin.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Üzerine gitmeye kararlı olduğunuz bir konuda, aceleci davranmayıp nabız yoklamanız yararlı olacak. Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Kimi hayal kırıklıklarınız, deneyim birikiminize bağlı olarak azalacak. İnatçı yaklaşımlarınız doğal özellikleriniz olarak kabul görüyor. Sıcakkanlılığınızın çevreniz üzerindeki etkisi, bir konuda göstereceğiniz ısrarla tartışılır hale gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
AŞK: Duygularınıza kulak verin.Sizi hangi yöne sürüklüyorsakendinizi o yolun akışına bırakın.Partnerinizden küçük hediyeleralarak mutlu olacaksınız.PARA: Sonucunu beklediğiniz birtakım projelerinizin onaylanacağıhaberi ile heyecanlanacaksınız. Ani çıkacağınızyolculuk sizde heyecan yaratıyor. Bekleyip, emekverdiğiniz işin meyvelerini topluyorsunuz.SAĞLIK: Olumlu gelişmeleri arka arkaya yaşayıncakalp atışlarınız artıyor. Kalbinizi fazla yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Emin adımlarla yola çıktığınız işinizde yavaş yavaş zirveye tırmanacaksınız. Sevdiğiniz insanın ailesiyle oluşacak gergin havayı yumuşatarak sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Bugün çok fazla konu üzerinde durmaktasınız. Ãœzerinde çalıştığınız konularda verimli olma çabanız göze çarpıyor. Özellikle içinde bulunduğunuz gruplarda görev değişikliği gündeme gelebilir. Başkalarına yararlı olunabilecek yeni gruplaşmalar içinde olacaksınız. Sosyal konulara odaklandığınız bu dönem arkadaşlıklar ve yeni dostluklar sizi harekete geçirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün hareketlerinizdeki ölçüyü kontrol etmezseniz amirinizle aranızdaki samimiyet bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2018)
İkili ilişkilerde para tartışmalarınız çözüme doğru gidiyor. Para sorunlarınızı belli sınırlarda tutma çabası içine gireceksiniz. Sürpriz harcamalar önümüzdeki günlerde sıkışmalar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2018)
Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed