Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Herkesin bildiği işi yapmasına olanak tanınmalı. İnsanlara veya olaylara özgün yaklaşımınız size olan ilgiyi arttırabilir. Kıskanç kişiler tartışma ortamı yaratabilir. Siz elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve diğer kişilerin düşüncelerini ve yaptıklarını gözünüzde büyütmemelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekeceğiniz sıkıntılı bir gün olacak. Sorunlarınıza çözüm bulamamak ve yakın çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz yardımı alamamak sizi oldukça üzüyor. Bugün akşam saatlerinde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu sıralar yalnızlığa gerçekten ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
AŞK: Hayatınızdaki titizliğinizaşk hayatınızda da kendinigösteriyor. Partnerinize karşımuhteşem bir uyumunuz var.Böyle giderse her konuda çokdaha başarılı olacaksınız.PARA: İşinizde bazıkomplekslerinizi yenerseniz ve iş arkadaşlarınızayaklaşımlarınız daha samimi olursa her şey yolunagirecek. Size uzattılan zeytin dallarını reddetmeyin.SAĞLIK: Hastalık hastası gibi davranıyorsunuz.İleriye gitmesi ruh sağlığınız için sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Emin adımlarla yola çıktığınız iş hayatınızda yavaş yavaş zirveye doğru tırmanıyorsunuz. Bu durum başınızı döndürmesin. Sevdiğiniz insanın ailesiyle aranızda oluşan tatsız ve gergin havayı yumuşatmak size düşüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Siz de bu yüzden kararsızsınız. Bugün yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Şubat 2020)
Sinirlenmeniz gerekmez, herkesin en az sizin kadar planlı ve düzenli olması gerektiği gibi bir saplantınız var, bunu atmalısınız. Gönül savrulmalarında mantığı yardıma çağırma huyunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed