Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Bu hafta, elde etmek için çok çaba gösterdiğiniz size ait şeyleri korumak isterken, aşırı takıntılı bir görüntü verebilirsiniz. Paylaşmaktan çok uzak günlerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik alternatiflerle yüz yüze gelebilirsiniz. Pek çok konuda yeni seçimler arifesindesiniz. Kararsızlık yaşayabilir, temkinli davranmak isteyebilirsiniz. Bazı yakınlarınıza danışmanızda yarar var. Akşamüzeri bir görüşme yapabilir ve kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
AŞK: Aşık olduğunuz kişi ile gün ortasında romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi sakın denemeye kalkmayın. Sahiplenme duygularınız oldukça kabarık. PARA: Bugün oldukça zor ve değişken gün geçirebilirsiniz. Çalışma kapasiteniz yüksek. Hiçkimseye taviz vermeden tek başınıza işleri kontrol altında tutacaksınız. SAĞLIK: Kuru öksürükler nedeniyle boğaz enfeksiyonu kapmış olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Ne kadar yakınlaşmaya çabalasanız da bir süredir akrabalarınzla bile aranızda görünmez duvarlar var sanki. Sesinizi duyurmakta zorlanıyorsanız ya da sizi ciddiye almadıklarını düşünüyorsanız o zaman gerekli iletişimi kurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Yakınlarla ilişkilerin size yansıtacağı bazı sorunlar var. Bu konuda aldığınız sorumluluklar duygusal olarak sizi yorabilir. Kısa yolculuklar ve haberleşme açısından ise daha planlı olmanız gerekecek. Eğitim hayatınızı ve planlarınızı etkileyecek kararlar almak yerine, zihinsel uğraşlar ve çalışılması gereken konulara öncelik vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Sevgilinizi şımarttığınızı düşünenler olmasına rağmen, ilişkiniz çevrenizdekilerin takdirini topluyor. Bugün sizi ne kadar sevdiğini belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayın. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızın süregelen problemleri bir zaman daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Para konusunda bugün değişik bir yol izleyeceksiniz. Harcamalarınızı kısıtlama yoluna gidecek ve para biriktirme konusunda önemli adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
İyi niyetlisiniz. Bu özelliğinizi kendinize duyduğunuz güvenle koruma altında tutuğunuzu düşünmeniz, bazı istismarları görmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed