Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Yeni bir dönemdesiniz veya yeni şeyler deneme aşamasındasınız. Dolayısıyla, eski, verimliliğini yitirmiş veya demode olarak nitelendirilebilecek ne varsa uzaklaşmamızda ve yeni döneme taşımam anızda fayda var. Bir an da, bu tür yapıları dışarıda bırakmak zor olacaktır, ama devam ettirmenin de daha problemli sonuçları olacağını hesaplamak gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açıksözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini nezaketsiz bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itecek. Onun aşk aşkı ifadesiyle ilişkisi arasındaki çelişki sizi hayrete düşürebilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
İŞ hayatınızda şansınız açılıyor. Ancak, duygusal anlamda büyük sıkıntı içindesiniz. Yapmanız gereken, terazinin dengelerini eşitleyebilmek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Sükunet ve dinlendirici bir ortam bugün bütün yorgunluğunuzu alacak. Fiziksel olarak olmasa bile ruhsal olarak kendinizi mutlaka şımartın. Sadece yüreğinizden geçen ve kendinizi mecbur hissetmediğiniz şeylere vakit ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Kendi kendinize engel olabileceğiniz riskli durumlar söz konusu. Biraz kendi içinize dönerek geçmişe göz atabilir, bazı derslerle yüzleşebilirsiniz. Bu günlerde arkadaşlıklar harekete geçirici yönde size destek olabilir. Aynı zamanda iş hayatında aldığınız ödüller sizi daha verimli çalışmaya itmekte. Yakın dönemde geleceğe dönük planlara odaklanma şansınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Katılabileceğiniz ortak çalışmalarda yeni kimselerle tanışabileceğiniz bir gün. Yaratıcı fikirlerinizle projelere destek verebilirsiniz. Bazı işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Parayı önemsemez görünüyorsunuz. Ama gereksiz denilecek kadar küçük tasarrufları bile önemsiyorsunuz. En kötü durumunuzda bile kenarda yine bir şeyleriniz bulunuyor. Size tasarruf tutkunu denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Nisan 2021)
Aile içi ilişkilerinde daha öz verili ve yapıcı davranmaya özen gösterirseniz ebeveynlerinizin sevgisini kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed