Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Yetersiz veya gereksiz plan, düşünce, model ya da işleri bir kenara bırakmalısınız. Aksi takdirde zaman kaybedebilirsiniz veya beklentilerinizin karşılanması zorlaşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Bugün duygularınıza hakim olmakta zorlanacağınız bir gün.Duygularınızdaki ani iniş çıkışlara dikkat etmelisiniz. Zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve yer tespitinde beceri gösteremiyorsunuz. Bu da, zor bir insan olarak görülmenize neden oluyor. Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinciniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Kartınız Enerji... Kartınızdan da bilindiği gibi karşı cinsi üzerinize mıknatıs gibi çekmeyi başarıyorsunuz. Sizinle yeni tanışan insanlar konuşmalarınıza büyülenmiş adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Kalıplardan çıkarak orijinal fikir ve tasarılar geliştirirseniz hem takdir toplayacak hem de kârlı bir getiri elde edeceksiniz. Çıkacağınız tatil sırasında yeni yerler görecek, yakın dostlarınızı da ziyaret edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Duygusal açıdan kendinizi dinlendirmeli, yıpratıcı etkilere karşı sabırlı olmalısınız. Ayrıca risk almaktan kaçınmanız gereken bir gün. Olayların nasıl yön değiştirdiğiniz bilmek size biraz olsun güven getirecektir. Başkalarına yardımcı olabileceğiniz aktivitelerle iç içe olabilirsiniz. Bu arada parasal konularda sizi kısıtlayan ve kaynaklarınızı zorlayan şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. İş yaşamında yüksek bir tempo yakalayabilirsiniz. Ama atacağınız adımlarda dikkatli olun. Otorite figürleri ile yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Yaşadığınız ilişki sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize karşın, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2019)
Bazen verdiğiniz ani kararlar başınızı derde sokuyor. Bu günlerde doğrulardan çok yanlış kararlara yatkınsınız. Her adımda bir kez daha düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed