Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Bu ara sert açilar altındasınız. Fakar geçen yılın bu dönemi kadar değil. Yine de siz temkinli olmaya devam edin. Çelişkiler yumağı içindesiniz ama eğlenceli gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Evet Sevgili Başak, her yerde neşe saçan bir esinti gibisiniz. Ama olaylar sizi dost canlısı bir kişi yaparken diğer yandan, kayıp vermemenize de sebep oluyor. Yeni her şeyi merak ediyorsunuz. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Aile ilişkilerinizde birtakım çözümsüzlük, yeni gelişmelerle olumlu bir şekle dönüşebilir. Bu konularda, kendinizi eksik bulduğunuz yanları tamamlamaya çalışacaksınız. Umut ışığınız parıldıyor. İçe kapanık, kendinizle baş başa yalnızlıklar için uygun bir dönem değil. Kendinizi açmanız, rahat davranışlara girmeniz gerekiyor. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Bugünlerde parasal fırsatları kaçırmıyorsunuz. Nakit edinmekteki başarınız gözlerden kaçmıyor. Asosyalleştiniz, biraz sosyal çevrelerde bulunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Belli kalıplardan çıkarak orijinal projeler geliştirirseniz hem takdir toplayacak hem de kârlı bir getiri elde edeceksiniz. Sağlık sorunlarınız için doktorunu-za gidin. Aşk ve sosyal yaşamınız çok durgun geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Derin düşüncelerle hareket ediyor ve yenilenmeye başlıyorsunuz. Zihinsel çalışmaların getirdiği sorumluluklar sizi disiplinli olmaya zorlayabilir. Aynı zamanda komşular ve yakınlarla ilişkilerdeki mesafe devam etmekte. İletişim ve haberleşme açısından da canlı bir gün. Sorunlu kısa yolculukları aşarken, önemli sözleşmeler ve konuşmalar sizi meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Girişimcisiniz. Çabalarınızı ilgiyle izleyenler var. Çalışma ortamınızda birtakım ilişkilerde hatalı değerlendirmeler içindesiniz. Ama bu, size yönelik olumlu ilgiyi azaltmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Bununla birlikte özellikle harcamalar söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Bazı nedenlerle kendinizi baskı altında hissediyorsunuz, ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed