Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2020)
Merkür gerilemesi önümüzdeki 3 hafta boyunca, her tür ikili ilişkinizde(eş, sevgili, ortaklık, müşteri, iş birliği v.b)) yanlış anlaşılmalara, iletişim problemlerine ya da kafa karışıklıklarına neden olabilir. Bu alanlarda karar almakta zorlanabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2020)
Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Güvenlikihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Ailenizin üstüne fazlasıyla düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde karşılıklı yanlış anlamalardan kaynaklanabilecek sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2020)
AŞK: Aşk hayatınızdabugün oldukça şanslısınız.Uzun süreli ilişkisi olanBaşak’lar bugün ilişkileriniciddileştirme kararıalabilirler. Kalbi boş olanlaruygun partneri bulacaklar.PARA: Elinizde tahmin etmediğiniz andaulaşacak bir para sizi çok rahatlatacak.SAĞLIK: Tedavi gören Başak’lar bugüntedavilerinden çok olumlu sonuçlaralacaklar. Pozitif enerji oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2020)
Uzun vadeli, kalıcı ve profesyonel ortaklıklara adım atmak, yeni hedefler belirlemek için uygun bir gün. Karşınıza çıkabilecek cazip fırsatlarını geri çevirmeyin. Bugün tanışacağınız insanlarlın fikirlerinden yararlanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2020)
Düşüncelerinizde daha inceleyici, araştırmacı ve eleştirel olabilirsiniz. Yakın çevrenizde bazı değişiklikler meydana gelebilir. Zihinsel anlamda daha iyi ilişkiler kurabileceğiniz insanlarla tanışabilirsiniz. Kavrayışınız hızlanabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız bu durumun faydasını göreceksiniz. Kendinizi detaylarla boğmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2020)
İş ortamınızdaki saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2020)
Son günlerdeki kırılgan tavrınız geride kalacak ve bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir. İşinizde gösterdiğiniz başarılarınızı kıskanan kimselerle atışmalarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2020)
Parasal konularda oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi zorunlu bir tasarrufa yönelttiniz. Bugün sizden borç isteyecek bir arkadaşınızı geri çevirmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2020)
Akşam saatleri ani bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ve iletişimlerinizde esnek olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144603 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed