Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Mayıs başlarına kadar, belli konuları yoluna sokmak ve istenilen sonuçları elde etmek normalinden fazla zaman alabilir. Sabır ve esneklik gerektiren bir süreçteyiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Kartınız Doğum... Yeni kararlar verirken biraz düşüncelisiniz. Sıkıntınız mali gibi görünse de psikolojik olarak da bir hayli yorgun düşmüşe benziyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Düşüncelerinizi karşınızdakilere yansıtmakta zorlanabileceğiniz bir gün. Önemli konuşmalarınız, etki bırakmayı hedeflediğiniz görüşmelerinizde aksine kafa karışıklığına neden olabilirsiniz. Motivasyon eksikliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Daha planlı, daha üretken' sloganıyla hareket edebilirsiniz. Detaylara verdiğiniz önem bugün adeta takıntı haline gelebilir. Bu durum eğer işiniz bu yapıdaysa şüphesiz olumlu sonuçlar yaratabilir. Ancak sizi yavaşlatabileceğini de unutmamalısınız. Çevrenizdeki insanları da bir parça bunaltabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken yumuşak ve açıklayıcı bir dil kullanmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Artık bazı insanlarla aynı ortamda çalışmanın zor olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız sizin bütün iyi niyetli yaklaşımlarınızı reddediyor. Siz de pes etmek üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz insan için yada kişisel zevkleriniz için masraflar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2021)
İşinizin genel durumlardan özel olarak bir etkilenişimi var gibi görünüyor. Son ülke ve dünya sorunlarına karşı, farklı bir tedbirlilik içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed