Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Yolunda ilerleyen veya yarı yolunu almış şeyleri zorlamaya gerek yok. Ne istediğinize dikkat edin, hiçbirşey tarif edildiği gibi gelişmeyebilir. Başkalarının faaliyetlerine katılmadan önce araştırmalarınızı yapmalısınız. Aşk hayatınız veya sosyal yaşamınız karşıkarşıya olduğunuz belirsizliklerle baş etmenizde size yardımcı olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Uzağında kaldığınız bir yakınınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Beklenmedik bir sürprizle sizi sevindirebilir. Bilginiz dışında sizin adınıza şekillendirilmeye çalışılan olaylar var. Bunlarla ilgili muhtemel sorunları engellemeniz için, birtakım kişilerle ilgili yeni değerlendirmeler içine girmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
AŞK: Gelenek ve göreneklerinizederinden bağlısınız. İlişkinizolmasına rağmen ailebireylerinize belli etmekistemiyorsunuz. Kendinizi olduğugibi kabullendirirsenizpartneriniz size güven duyacaktır.İŞ: Ani değişimler iş yerinizde sizi rahatsız edebilir.Ancak ben merkezci davranmasanız iyi edersiniz.Sahip olduğunuz şeyleri bir anda köklü değişimadı altında yok edebilirsiniz. Fedakarlık yapın.SAĞLIK: Kendinizi üzüyorsunuz. Rahatlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Bulunduğunuz yeri konforlu bir hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteyebilirsiniz. Kısa bir yolculuk sonrası güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Yakınlar ve kardeşlerle ilgili sorumluluklar sizi yakından etkilemekte. Bu yüzden günlük işlerinizi iyi organize etmelisiniz. Haberleşme ve iletişim konularında ise daha dikkatli olunmalı, Fikir ayrılıkları planlarınızı olumsuz etkileyebilir. Eğitim çalışmalarınızla ilgili yolculuklarda bugün aksaklıklar yaşanacaktır. Kararlarınızı yeniden gözden geçirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İnatçı bir iş insanısınız. Başarılı olduğunuz kadar da, iş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz. Sonunda sıkı bir para idarecisi oldunuz. Neredeyse kılı kırk yararak yaşıyor, sizin savurganlığınızı bilenlerin şaşırtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz olabilir. Gitmek zorunda kalacaksınız. İşlerinizi ayarlamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144562 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed