Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Gizlilik gerektiren konuların ani bir şekilde ortaya dökülmesi çalışma hayatınızdaki performansınızı ve gündelik yaşamınızı bir anda olumsuz etkiler altında bırakabilir. Aşk hayatınızda ise sevindirici ve toparlayıcı etkiler sizlerle olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Güçlü altıncı hisleriniz bugün doruk noktasında. Bir arkadaşınızdan alacağınız sinyallerden dolayı ona kızgınlık duyacaksınız. Ama unutmayın ki her insan hata yapar. Önemli olan yanlış giden şeyleri çözüme ulaştırabilmektir. Yapıcı konuşmalara girmeniz gerekiyor. Yardımınıza ihtiyacı olan bir aile bireyinin yanında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Bugün ayaklarınız yere basmıyor. Sanki hayaller dünyasında yaşıyorsunuz. Olmayacak konularda boş ümide kapılıyorsunuz. Daha gerçekçi olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Bugün parasal konularda bazı mücadelelere girmek durumunda kalabilirsiniz. Eğer mutlak istiyorsanız alabileceksiniz. Ancak bunu gönülleri kırmadan yapmak en güzeli. Eğer bir anlaşmazlık olursa bunu barışla çözmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Sağlamlık ve güven arayışınız sarsılmakta. Akılcı hareket etmeniz gereken her konuyu iki kez düşünmelisiniz. Sizin dışınızda gelişecek geçmişe ait temalar tekrar gündeme gelebilir. Risk almamalı, biraz kabullenici olmalısınız. Karşılıksız vermeyi öğrenmeniz gereken bu süreçte yapabileceğiniz çok şey var. Başkalarına yardım içeren kuruluşlarda yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerin koynuna atacak ve günü onlarla cebelleşerek geçireceksiniz. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden haber alabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Aşk hayatınızda sorunlar yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Bugünden itibaren moraliniz yükselmeye başlıyor. Böylece sorunları fazla dert etmeyeceksiniz. İşinizle ilgili hissettiğiniz baskı ve korku duygusu yapıcı düşünceleriniz sayesinde olumlu gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Maddi konularda ani masraflar yapabileceğiniz ve beklemediğiniz giderlerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bugün bunları kendinize çok fazla sorun yapmayacaksınız. Ani bir girişimde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Bazı insanları olduklarından fazla yerlere koyuyorsunuz. Bu değerlendirmedeki ölçüleriniz pek anlaşılır görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed