Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Bugün çevrenizdeki insanlar sizden sorunlarını çözümlemeniz için taleplerde bulunabilirler. Yaratıcı özellikleriniz sayesinde bu taleplere ilginç çözümler bulabileceksiniz. Ancak tüm bunlar mesleğinizde çok önemli bir gelişme kaydetmenizi sağlayacaktır. İşiniz özel hayatınızdan daha önemli bir konumda. İleride elde edeceğiniz başarıların hayallerini kuruyorsunuz. Bu tempoyla çalışmaya devam ettiğiniz takdirde hayal ettiğinizden çok daha fazlasına kavuşabilirsiniz. Çalışma hayatınıza paralel olarak işinizle ilgili birtakım sosyal faaliyetlere katılmanız çok daha olumlu bir gelişme sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Bugün işlerinizin çokluğu sizi moral olarak çöküntüye uğratabilir. Bir süredir kendinizi yorgun ve bir çok konuda isteksiz hissediyordunuz. Bugün bu hislerinizde artış olabilir. Gün içinde ümitsizliğe kapılabilir ve karamsar duygular içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha iyi ve olumlu hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Kartınız Adam... Her şeye rağmen beraber olduğunuz insanlar size saygı sevgi ve hürmette kusur etmiyorlar. Bu durumda çok fazla keyifli olduğunuz açıkça belli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Bulunduğunuz yeri konforlu bir hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteyebilirsiniz. Kısa bir yolculuk sonrası güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Bugün yeniliklere açık yanlarınızla başarıya yakınlaşıyorsunuz. Hayatınıza girecek değişik hobiler size yeni olanaklar getirebilir. Ayrıca hayatı daha eğlenceli görmeniz adına olumlu adımlar atabilirsiniz. Enerjinizin bir kısmını işle ilgili önceliklere vermeniz yararınıza. Zira sizi kısıtlayan şartlar hızlı ilerlemenize engel olacağa benziyor. Gevşemeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
: Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız. Hazırladığınız projelerin bitmek üzere olması, özellikle de sevdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Bazı tercihler, birtakım küçük güvensizlikleri de yerli yerine oturtabilir. Paranızı, ailenizinkiyle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2019)
Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed