Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bazı konuların, kişilerin veya cevapların hazır olmadığı zamanda gelmesi konusunda ısrarcı olmanız sizi sandığınız gibi mutlu etmeyebilir. Dolayısıyla, elinizden geldiği kadar sabırlı olmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, sorumluluk gerektiren işlerle ilgilenebilir, maddi başlıklı konularda görüşmeler yapabilir, kurumsal ya da resmi işlerle meşgul olabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün için tartışmalara girmemek ve ilişkilerde uyumu yakalamak için çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. Aniden elektriklenen ortamlar veya düşünmeden sarf edilen sözler zaman zaman sıkıntılara neden olabilir. Maddi anlamda sahip olduğumuz şeylere veya değerli eşyalarımıza sahip çıkmamız gerekebilir. Kayıplar veya hırsızlıklar yaşanabilir. Enerjik ve hareketli bir gündeyiz. Kendimizi göstermekten keyif alabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Sizi yanlış tanımaya kararlı birileri var. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışırken bunun gereksiz olduğunu düşünüp kızgın davranıyorsunuz. Bu da onlarda yanılmamışız gibi bir saplantı yaratıyor. Ama problem karşı tarafta. Bir çaba göstermeye hiç de zorunlu değilsiniz. Bir sağlık sorununuzda aldırmaz görüntü vermenize gerek yok. Sizin ne kadar sağlamcı olduğunuzu bilenleri arkanızdan güldürmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Hayatınızdaki fırsatlarıdeğerlendireyim derkenhayatı kaçırıyorsunuz.Sürekli iş hayatınızayönelmeniz yüzündençevrenizden uzaklaştınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Dış görünüşü değiştirmek için hevesli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Almayı planladığınız bir eğitim varsa bu size çok şey katacak. Ancak disiplini elden bırakmamalısınız. Yakınlarınızla olan ilişkilerinizde otorite kendini hissettiriyor. Bu aralar aşırı harcamalara dikkat etmekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Canlı ve iyimser olduğunuz söylenebilir. Duygusal alanda yaşanan tatmin sizi hayattan daha fazla keyif almaya itiyor. Ãœzerinde çalıştığınız bir konuyu yaratıcı biçimde ele alarak dikkat çekebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek olanaklar her açıdan size cesaret verecektir. Aşk ilişkilerinde, yakın çevre ile olan bağlarınızda önemli gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Biraz daha sabırlı yaklaşımlar, onun düşüncelerini değiştirebilir. Dediğim dedik tavırlarınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Sağa sola dağıttığınız paralar yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Bugünlerde sürpriz para haberleriniz olabilir. Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2019)
Akşam üzeri saatleri sağlığınıza dikkat edin ve ani girişimlerde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed