Başak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Daha fazla sosyalleşebilir veya işinizi ilgilendiren aktivitelere katılabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda, ama sahiplenici etkilere karşı da tedbirli olmak gerekiyor. Bazı kişileri motive etmeniz durumunda olaylar çığırından çıkabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün basit, gereksiz gördüğünüz tartışmalara karşı daha ilgili davranmalısınız. Bu tartışmaların sizinle alakalı taraflarını göreceksiniz. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu edecek. Gelecekle ilgili umutlarınız ivme kazanmış gibi. İnatçı bir tarafınız var. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay kolay unutmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Her an patlamaya hazır birfişek gibi can sıkıcı tavırlaryaratıyorsunuz. Parterinizgönül almaktan yorgundüştü. Bugün siziaramayarak size ceza vermeeğilimi içinde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Kişisel enerjinize her zaman güveniyorsunuz. Bugün atılımlarınızı gerçekleştirmek için şartlarınızı biraz zorlayacaksınız. Çok yönlü düşündüğünüzden araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Aşk hayatınızdaki fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Para konularında riskli hareketlere yönelebilirsiniz. Bu tutumunuz sizi destekleyen kişilerce doğru bulunmayabilir. Nedenlerinizi anlatma konusunda çok başarılı olamayabilirsiniz. Ayrıca bugün Ay'ın durumundan dolayı paranızı riske atmanız pek olumlu sonuç vermeyebilir. Çevrenizle tartışmak yerine tavsiyelerini dikkate almanız daha iyi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Herkesin sizin gibi olması mümkün değil. Siz kısa zamanda nitelikli iş çıkarmakta ustasınız ama herkesin yeteneğinin aynı olması mümkün değil. Bazı problemler sizin bu değerlendirmenizden kaynaklanıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kazandığınız dostluklar yanıltıcı olabilir. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün bazı konularda gereksiz bir inatçılık ve asabiyet sergileyebilirsiniz. Bu tutumlarınız çevrenizdekiler tarafından öfkeyle karşılanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed