Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Yapacağınız kural dışı şeyler büyük hatalar olarak karşınıza dikilebilirler. Duygularınıza kapılmaktan, özellikle de sizden üst konumlarda olan kimselere karşı çıkmaktan ve isyandan kaçınmalısınız. Sözlerinize çok dikkat etmelisiniz. Hiç bir alanda ve ne kadar hafif olursa olsun insanları kınamamalı ya da eleştirmemelisiniz. Parasal konularda da ferahlayabilirsiniz fakat aklınıza hergeleni yapmaktan kaçınmalı ve hayalleri bir tarafa bırakıp, sağlam oynamalısınız. Birden fazla yerden geliriniz olabilir ya da birden fazla, parayla ilgili iş yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Günlerdir beklediğiniz an geldi. Yorucu bir haftadan sonra dinlenmeli yada sevdiklerinizle güzel havayı da fırsat bilip gezmelisiniz. Bu değerli gününüzde size bazı insanlar çatmak isteyebilir. Rahat olun ve günün keyfini çıkarın. Unutmayın önünüzde uzun bir hafta var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Kartınız Adam... Akıl ve iletişim sizin üzerinizde dönüyor adeta. Hiç beklemediğiniz anda öylesine haberler alacaksınız ki özellikle karşı cinsle olan sorunlarınız çözüme ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Bugün için bir anlaşma yapmanız gerekirse mantıklı olan tarafınızın ağır basmasına müsaade edin. Eğer aklı başında ve olayın ciddiyetini kavramış bir haliniz olursa lehinize olan tekliflerle gelecek karşınızdaki kişiler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Başkaları ile olan ortaklıklarınızın getirdiği testler var. Yeni bir gündem yaratmak adına sorumluluk almaya açık olmalısınız. Aynı zamanda yolunda gitmeyen ilişkiler adına krizler öne çıkıyor. Her açıdan temkinli adımlar atmaya çalışmalısınız. Anlaşmalar ve yeni öneriler maddi açıdan da size yük getirecektir. Soğukkanlı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Otoriter tavırlarınız bugünlerdeki yoğunluk içinde gerekli olabilir. Tertip ve düzen konularında ödünsüz yaklaşımlarınızın aşırı kaçtığı durumlar, karşınıza gereksiz ilişki sorunları çıkartabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Parasal konularda oldukça akıllı yaklaşımlarınız var. Gereksiz harcamalardan kaçınıyorsunuz ve para biriktirmeyi amaçlıyorsunuz. Kafanızda maddi bir plan var. Bu planı gerçekleştirmek için sabırlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ağustos 2018)
Hayatınızı etkileyebilecek konumda olan birisi size dürüst davranmıyor. Çok yakında onu daha yakından tanıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed