Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yakın çevrenizde ki dostluklar konusunda yaptığınız yanlışlar sizlere büyük zararlar şeklinde geri dönebilir. Sosyal yaşamınızdaki dost gözüküp aslında dostunuz olmayan kişileri çok iyi tanımalı rakiplerinize karşı nereden yaklaşacağınızı bilmelisiniz. Kimlere güvenip kimlere güvenmeyeceğinizi anlamalı, zararın neresinden dönersem kâr olur düşüncesini benimsemelisiniz. Tabii ki dostluklarda samimiyet ve dürüstlük çok önemlidir. Ancak bu noktada çok seçici davranmalı herkesin davranışını doğru kabul etmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel haberler olabilir. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yakın dostlarınızdan yardım almak gibi bir niyetiniz olmadığı halde çevrenizden ani yardımlar gelecek. Uzun süredir sizi izleyen çevrenizdeki dostlarınız, zor anlar yaşadığınızın farkında. Şansınız başarınızla birleşiyor. Yaşadığınız zor günleri yakında geride bırakacaksnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bazı arkadaşlarınızın çıkarı için kendinizi ortaya atmayın. Zaten bunu yapsanız dahi kısa zamanda unutulacaktır. İş görüşmeniz yoğun bir sınavdan sonra olumlu sonuç verecek. Beklediğiniz haber geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Kendinize karşı özenli olmalı, ilişkilerin getirdiği önemi sorunları göz ardı etmemelisiniz. Eşin duygusal durumu yanında, para konularında güven sarsıcı gelişmeler olabilir. Ortaklıklarda ise yeni bir yapılanma süreci söz konusu. Yeni olana yakın durmalı, hatalarınızı tekrarlamaktan kaçınmalısınız. Yeni öneriler uzlaşı ile değerlendirilebilir bir noktaya gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
Son günlerin yarattığı belirsizlik, size çok değişik kararlar aldırabilir. Önümüzdeki günlerde ilginiz dışında bir alana yönelmeniz çok olası. İşyerinizdeki gelişmeler sizi yönlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Maddi konularda şanssız bir dönemdesiniz. Bugün beklemediğiniz bir harcama mali durumunuzu zor durumda bırakabilir. Ailenizden destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Göze gözükmeyen günlük harcamalarınız bütçenizi alt üst ediyor. Ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed