Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugün yaşamınıza ayrı bir yön vermek adına içinde bulunduğunuz durumları farklı bir noktada değiştirebilir ve kendinize bu anlamda yeni bir rota belirlemek isteyebilirsiniz. Ailenizden aldığınız desteklerle kendinizi olmadığınız kadar güçlü hissedebilir onlara minnettar olabilirsiniz. İlişkilerde aldığınız bazı sorumluluklar bugün size ağır gelebilir. Üzerinizde baskı unsuru hissedebileceğiniz süreci sağduyulu atlatın. Kendi gücünüzü keşfedin ve umudunuzdan asla vazgeçmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir. Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Üzerinize sorumluluk hissinin ağırlığı çökebilir. Bu duygunuzu bertaraf edebilmeniz de; onlara daha yakın ve ön plana onların isteklerini alacak şekilde davranmanıza bağlı. Emlak işleri ile ilgili değişimler de gündeminizde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir toplantıda uzun zamandır görmediğiniz ar-kadaşlarınızla birlikte olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Pek çok konuyu yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Ortaklıkların parasal yanı sizi oldukça endişeli kılabilir. Maddi manevi güven aradığınız bu dönem bazı yanılgılara dikkat etmelisiniz. Ortağın risk alabileceği koşullar zorlayıcı olacaktır. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak konusunda süren belirsizlikler varken, acele karar vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Olumlu özelliklerinizi sadece işin kalitesi için kullanıyor, fazla tokgözlü davranıyorsunuz. İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Yakın ilişkilerinizdeki para konulu sürtüşmeler bugünlerde ritmini düşürebilir. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayacak. Parasal destek verdiğiniz kişiler, yakında size mutlu haberlerle gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Günlük işlerinizi yoluna koyarken sorunlarla karşılaşacağınız bir gün. Kaza ve yaralanma olasılığına karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed