Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Devam eden zorlukları veya açmazları çözmeye çalışmak yerine ebedileşmesini sağlayacak yöntem arayışında olabilirsiniz. Yaratıcı olmalı ve bu sorunlardan ilelebet kurtulmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir. Bugün en yakınlarınızdan bile gizlemeyi uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik, bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Yoğun iş temponuz sizi zorlayacak. Birileri ile ekip çalışmasında bulunarak yükünüzü hafifletmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Neşe dolu bir ortamda karşılaşacağınız kişiyle sevgi dolu bir yaşama adım atacaksınız. İş hayatınızda bir iki gün içinde temel bir değişikliğe gideceksiniz. Sağlığınız için ara verdiğiniz spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Kısa yolculuklar, hareket ve komşularla ilişkiler sizi yeterince meşgul ediyor. Günlük planlarınızı daha çok kardeşler üzerinden yapabilir onları korumanız gereken konulara odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koyabileceğiniz yeni çalışmalar eğitim hayatınızı yenileme şansını size verecektir. Gelirlerinizdeki artışa rağmen gereksiz ve dengesiz harcamalara da göz atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
İş hayatınızda bugün çevrenizdekilere karşı sert çıkışlarda bulunabilirsiniz. Özel hayatınızdaki gerginliği iş yerinize taşımamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Maddi konularda genel anlamda olumlu etkiler altında olacağınız ve başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok uzun süreli düşüneceksiniz ve planlarınızda da temkinli olmayı tercih edeceksiniz. Parasal olarak bazı yeni kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2020)
Göze gözükmeyen günlük harcamalarınız bütçenizi alt üst ediyor. Ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed