Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2017)
İyi niyetli, ama yararsız veya mantıksız öneri, tavsiye ya da yorumları olan kişileri dinliyormuş gibi yapabilirsiniz. Sizin için neyin iyi neyin kötü olduğunu en iyi siz biliyorsunuz. Net ya da gerçekçi olmayan fikirleri olan kişiler kafanızı karıştırmamalı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Maddi başlıklı konular, harcamalar, konfor, huzur ve zevkler ön planda. Öğle saatleri civarında, ilişkilerde birbirimizi anlamamız, ikna etmemiz veya birbirimize mesaj iletmemiz zor olabilir. Öğle sonrası saatler biraz muğlak, kafalar karışabilir ya da ne yapacağını bilememe durumu söz konusu olabilir. Gerçekçilikten uzak saatlerde ya da dalgın ve kararsız olabiliriz. Karşı fikirlerin arttığı ve herkesin eline geçen veya karşı tarafın verdiği mesajlara göre bazı şeyleri yeniden şekillendirdiği günlerdeyiz. Geceye doğru baskı altında, engellenmiş, sınırlandırılmış veya huzursuz hissedebiliriz veya artan işler ya da yükler bizi yorabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Pek şans tanımıyorsunuz. İnsanları koşulları içinde değerlendirme becerisini gösteremiyorsunuz. Sizi çok önemseyen biri, siz ihtimal vermeseniz de sizin için çok iyi şeyler düşünüyor. Çok gitmek istediğiniz, ama zaman ayırıp gidemediğiniz bir davet bir türlü aklınızdan çıkmıyor. Bugünü, bu ve benzeri şanssızlıklarınızın verdiği gerginliklerin içinde olacaksınız..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2017)
AŞK: Zor elde ettiğiniz aşkınızı bugün biraz üzüyor gibisiniz.Kendi konumunuzla eşit olan partnerinizin artık sabretmeye tahammülü kalmadı. PARA: Her alanda bugün aksilikler sizi kovalıyor. İş hayatınızın stresi gün boyu üzerinizde.Beklemekte olduğunuz mali gelişmelerden henüz olumlu haber alacağınız görünmüyor. SAĞLIK: İştahınız kabarık görünüyor. Özellikle protein aldığınız gıdalara çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Size sunulacak yeni bir kariyer teklifi belki de uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar için bir anahtar olabilir. Rakipleriniz başarısız olmanızı bekloyarlar ancak şartlar lehinize gelişiyor. Aşkta hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Ãœzerinde fazla durmadığınız konular gündeme geliyor. Tamamlamanız gereken işlere yoğunlaşmanızda yarar var. Aynı zamanda kariyer planlarınızda eski kalıplara takılmaktan kaçınmalısınız. Yön arayışında olduğunuz bu dönem kafanız karışık olabilir. Yaptıklarınızla dikkat çekebileceğinizi bilmelisiniz. Ãœstlerle ilişkiler size destek verecek şekilde ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız. İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2017)
Özel hayatınızdaki bir kimse iş ve para konularında sizi etki altına almaya çalışıyor. Bunu başarıyor da!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed