Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Sadece ilişki olsun diye ilişkiye giren bir kişi olmaktan kaçının. Zaten az arkadaşınız var, bence biraz da başkalarını düşünün. Pratik ve idealistsiniz, bazılarınız öncelikle iş konusunda bağımsızlık isteyeceksiniz. Yeniliğe düşkünlüğünüz iyice belirginleşecek, başarılı olabilirsiniz. Yani yeni alanları araştırma cesaretiniz var. Kendi çıkarınız için değişiklikleri kabul etmek zorundasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Bugün değişken bir ruh hali içerisindesiniz. Yeni tanışacağınız insanlara dikkat etmelisiniz. Bu tanışacağınız insanlardan birisi sizi çekici bulabilir veya siz onun etkisinde kalabilirsiniz. Her iki durumda da dikkatli olmalısınız. Geçici bir maceranın insanı olabilirsiniz ki aile çevreniz bu tür ilişkileri kaldıramaz. Karar veremediğiniz bir konuyu biraz daha gözlemlerseniz inceliklerini hemen fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Yakın dostlarınızdan yardım almak gibi bir niyetiniz olmadığı halde çevrenizden ani yardımlar gelecek. Uzun süredir sizi izleyen çevrenizdeki dostlarınız, zor anlar yaşadığınızın farkında. Şansınız başarınızla birleşiyor. Yaşadığınız zor günleri yakında geride bırakacaksnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Çıkacağınız bir seyahatte yeni tanışıp dost olacağınız insanlarla birlikte çok eğleneceksiniz. Hareketli ve canlı oluşunuz nedeniyle onları etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz gayet güzel gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Amaçlarınıza odaklı ve kararlı görünüyorsunuz. Mesleki alanda beklentileriniz artarken, güven ihtiyacınızı tatmin edecek planlar yapmaktasınız. Otorite ile olan ilişkilerde ise yapıcı olunmalı. Zira onların desteği size aynı zamanda yeni görevler taşıyacaktır. Bu dönem ortaklaşa para sorunlarına dikkat etmek ve giderleri dengelemek yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Bugünkü zorlu görüşmeyi düşünüyorsunuz. Çünkü bugünkü görüşmeyle elde edeceğinizden çok emin olduğunuz sonuç, son birkaç gündür biraz hayal gibi görünmeye başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2019)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Sonradan aklınıza gelen ödemelerinizin kötü sürprizler olarak ortaya çıkmasını artık engellemelisiniz. Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık, bazı önlemlerde gecikmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2019)
Sabit fikirli yaklaşımlardan kaçınmanız gereken bir gündesiniz ve ani girişimlerde bulunmanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed